FK Tyumen
Info
Game plan
Record Second League Division B Gruppe 4 (-2023) 20/21
Matches | Wins | Draws | Losses | ø pts | Goals | ø spectators | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Home record | 14 | 9 | 3 | 2 | 2.14 | 22:9 | 821 |
Away record | 14 | 10 | 3 | 1 | 2.36 | 33:13 | 316 |
Overall balance | 28 | 19 | 6 | 3 | 2.25 | 55:22 | 569 |
Russian Cup
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
First Round | Wed Aug 5, 2020 | 3:00 PM | A | Zenit Izhevsk | 4-4-2 double 6 | x | 1:2 | ||
Second Round | Wed Aug 19, 2020 | 3:00 PM | H | Zvezda Perm | 4-4-2 double 6 | x | 1:2 |
Second League Division B Gruppe 4 (-2023)
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mon Aug 10, 2020 | 3:00 PM | A | (2.) | Lada Dimitrovgrad (11.) | 4-4-2 double 6 | 336 | 0:2 | |
2 | Sat Aug 15, 2020 | 3:00 PM | H | (5.) | Lada Togliatti (14.) | 4-4-2 double 6 | x | 2:0 | |
3 | Sun Aug 23, 2020 | 12:00 PM | A | (4.) | Novosibirsk (3.) | 4-4-2 double 6 | x | 1:1 | |
4 | Wed Aug 26, 2020 | 12:00 PM | A | (5.) | Dinamo Barnaul (2.) | 4-4-2 double 6 | x | 0:2 | |
6 | Sat Sep 12, 2020 | 12:00 PM | A | (5.) | KS 2 Samara (12.) | 4-4-2 double 6 | 120 | 3:4 | |
7 | Sun Sep 20, 2020 | 2:00 PM | H | (3.) | Chelyabinsk (7.) | 4-4-2 double 6 | x | 1:0 | |
8 | Sun Sep 27, 2020 | 11:00 AM | A | (2.) | Ural 2 (9.) | 4-4-2 double 6 | x | 1:2 | |
9 | Sat Oct 3, 2020 | 1:00 PM | A | (2.) | Zenit Izhevsk (10.) | 4-4-2 double 6 | 0:1 | ||
10 | Thu Oct 8, 2020 | 12:00 PM | H | (1.) | KamAZ (3.) | 4-4-2 double 6 | x | 1:0 | |
11 | Tue Oct 13, 2020 | 12:00 PM | H | (1.) | Volna Kovernino (6.) | 4-4-2 double 6 | x | 0:1 | |
12 | Sun Oct 18, 2020 | 2:00 PM | A | (1.) | Volga Uljanovsk (3.) | 4-4-2 double 6 | 950 | 0:1 | |
13 | Sun Oct 25, 2020 | 2:00 PM | H | (1.) | Orenburg-2 (14.) | 4-4-2 double 6 | x | 3:0 | |
14 | Sat Oct 31, 2020 | 10:00 AM | H | (1.) | Nosta (10.) | 4-4-2 double 6 | x | 1:1 | |
15 | Thu Nov 5, 2020 | 1:00 PM | A | (1.) | Zvezda Perm (6.) | 4-4-2 double 6 | x | 2:2 | |
16 | Tue Nov 10, 2020 | 11:00 AM | H | (1.) | Zvezda Perm (7.) | 4-4-2 double 6 | x | 1:2 | |
17 | Sun Apr 4, 2021 | 11:00 AM | H | (2.) | Volga Uljanovsk (3.) | 4-4-2 double 6 | 1.500 | 2:0 | |
18 | Fri Apr 9, 2021 | 3:00 PM | A | (2.) | Volna Kovernino (8.) | 4-4-2 double 6 | 100 | 1:2 | |
19 | Fri Apr 16, 2021 | 5:30 PM | A | (1.) | KamAZ (4.) | 4-3-1-2 | 1.500 | 3:0 | |
20 | Wed Apr 21, 2021 | 4:00 PM | H | (2.) | Zenit Izhevsk (14.) | 4-3-1-2 | 1.500 | 2:0 | |
21 | Mon Apr 26, 2021 | 4:00 PM | H | (2.) | Ural 2 (10.) | 4-4-2 double 6 | 1.500 | 2:1 | |
22 | Fri Apr 30, 2021 | 3:00 PM | A | (1.) | Chelyabinsk (7.) | 4-4-2 double 6 | 1.000 | 1:1 | |
23 | Fri May 7, 2021 | 11:00 AM | H | (2.) | KS 2 Samara (15.) | 4-4-2 double 6 | 1.500 | 1:0 | |
25 | Wed May 19, 2021 | 4:00 PM | H | (2.) | Dinamo Barnaul (7.) | 4-4-2 double 6 | 1.500 | 3:1 | |
26 | Sat May 22, 2021 | 4:00 PM | H | (2.) | Novosibirsk (3.) | 4-4-2 double 6 | 2.000 | 1:1 | |
27 | Sun May 30, 2021 | 3:00 PM | A | (2.) | Nosta (9.) | 4-4-2 double 6 | 300 | 1:3 | |
28 | Fri Jun 4, 2021 | 3:00 PM | A | (2.) | Orenburg-2 (14.) | 4-4-2 double 6 | 112 | 0:4 | |
29 | Thu Jun 10, 2021 | 11:00 AM | A | (2.) | Lada Togliatti (13.) | 4-4-2 double 6 | x | 0:8 | |
30 | Tue Jun 15, 2021 | 3:00 PM | H | (1.) | Lada Dimitrovgrad (11.) | 4-4-2 double 6 | 2.000 | 2:2 |