Record Second League Division B Gruppe 4 (-2023) 20/21
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
14 |
9 |
3 |
2 |
2.14 |
27:14 |
624 |
Away record |
14 |
8 |
4 |
2 |
2.00 |
26:11 |
643 |
Overall balance |
28 |
17 |
7 |
4 |
2.07 |
53:25 |
633 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
Second Round |
Wed Aug 19, 2020 |
2:00 PM |
H |
|
|
Dinamo Barnaul |
4-4-2 Diamond |
x |
1:0 |
Third Round |
Wed Sep 2, 2020 |
11:30 AM |
A |
|
|
Zenit Irk. |
4-1-4-1 |
1.500 |
5:4 on pens |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Aug 9, 2020 |
1:00 PM |
A |
(5.)
|
|
Orenburg-2 (15.) |
4-1-4-1 |
264 |
0:1 |
2 |
Wed Aug 12, 2020 |
3:00 PM |
A |
(6.)
|
|
Nosta (13.) |
? |
|
0:3 |
3 |
Sun Aug 23, 2020 |
12:00 PM |
H |
(3.)
|
|
Tyumen (4.) |
4-1-4-1 |
x |
1:1 |
4 |
Wed Aug 26, 2020 |
2:00 PM |
H |
(4.)
|
|
Zvezda Perm (3.) |
4-1-4-1 |
x |
2:1 |
5 |
Mon Sep 7, 2020 |
2:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Chelyabinsk (8.) |
4-1-4-1 |
1.000 |
1:2 |
6 |
Thu Sep 10, 2020 |
11:00 AM |
A |
(1.)
|
|
Ural 2 (7.) |
4-2-3-1 |
x |
1:1 |
7 |
Mon Sep 21, 2020 |
2:00 PM |
H |
(2.)
|
|
Zenit Izhevsk (10.) |
4-1-4-1 |
1.205 |
1:1 |
8 |
Thu Sep 24, 2020 |
2:00 PM |
H |
(4.)
|
|
KamAZ (3.) |
4-1-4-1 |
510 |
2:2 |
9 |
Sun Oct 4, 2020 |
3:00 PM |
A |
(5.)
|
|
Volna Kovernino (3.) |
4-1-4-1 |
350 |
0:1 |
10 |
Wed Oct 7, 2020 |
4:00 PM |
A |
(4.)
|
|
Volga Uljanovsk (2.) |
4-2-3-1 |
1.650 |
0:0 |
11 |
Wed Oct 14, 2020 |
2:00 PM |
H |
(3.)
|
|
Lada Dimitrovgrad (11.) |
4-2-3-1 |
458 |
1:0 |
12 |
Sat Oct 17, 2020 |
12:00 PM |
H |
(2.)
|
|
Lada Togliatti (15.) |
4-1-4-1 |
789 |
2:1 |
14 |
Wed Oct 28, 2020 |
10:00 AM |
A |
(3.)
|
|
KS 2 Samara (13.) |
4-1-4-1 |
84 |
2:6 |
15 |
Tue Sep 29, 2020 |
12:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Dinamo Barnaul (4.) |
4-1-4-1 |
550 |
0:3 |
16 |
Mon Nov 2, 2020 |
1:00 PM |
H |
(2.)
|
|
Dinamo Barnaul (5.) |
4-1-4-1 |
350 |
5:0 |
17 |
Tue Apr 6, 2021 |
1:00 PM |
A |
(1.)
|
|
Lada Togliatti (14.) |
4-1-4-1 |
x |
0:6 |
18 |
Sat Apr 10, 2021 |
2:00 PM |
A |
(1.)
|
|
Lada Dimitrovgrad (11.) |
4-1-4-1 |
x |
1:1 |
19 |
Sat Apr 17, 2021 |
12:00 PM |
H |
(2.)
|
|
Volga Uljanovsk (3.) |
4-1-4-1 |
1.350 |
3:1 |
20 |
Tue Apr 20, 2021 |
2:00 PM |
H |
(1.)
|
|
Volna Kovernino (8.) |
4-1-4-1 |
825 |
1:0 |
21 |
Tue Apr 27, 2021 |
5:30 PM |
A |
(1.)
|
|
KamAZ (3.) |
4-1-4-1 |
1.000 |
1:0 |
22 |
Fri Apr 30, 2021 |
3:30 PM |
A |
(2.)
|
|
Zenit Izhevsk (14.) |
4-1-4-1 |
350 |
4:0 |
23 |
Fri May 7, 2021 |
2:00 PM |
H |
(3.)
|
|
Ural 2 (10.) |
4-1-4-1 |
850 |
1:3 |
24 |
Mon May 10, 2021 |
12:00 PM |
H |
(3.)
|
|
Chelyabinsk (6.) |
4-1-4-1 |
690 |
1:2 |
25 |
Wed May 19, 2021 |
3:30 PM |
A |
(4.)
|
|
Zvezda Perm (5.) |
4-1-4-1 |
1.750 |
0:1 |
26 |
Sat May 22, 2021 |
4:00 PM |
A |
(3.)
|
|
Tyumen (2.) |
4-1-4-1 |
2.000 |
1:1 |
27 |
Mon May 31, 2021 |
2:00 PM |
H |
(4.)
|
|
KS 2 Samara (15.) |
4-1-4-1 |
675 |
5:2 |
29 |
Sat Jun 12, 2021 |
12:00 PM |
H |
(5.)
|
|
Nosta (9.) |
4-1-4-1 |
540 |
1:0 |
30 |
Tue Jun 15, 2021 |
2:00 PM |
H |
(5.)
|
|
Orenburg-2 (15.) |
4-1-4-1 |
490 |
1:0 |