To use this site, please enable Javascript.

Matches Apr 6, 2021

matchday 13 León Club León FC 4:00 AM Deportivo Toluca Toluca
matchday 8 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 12:00 PM Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Pohang Steelers Pohang Steelers 12:00 PM Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
  Daegu FC Daegu FC 12:30 PM Seongnam FC Seongnam FC
matchday 5 JK Trans Narva JK Trans Narva 6:00 PM Tallinn JK Legion TJK Legion
matchday 40 Charlton Charlton Athletic 8:45 PM Lincoln City Lincoln City
  Morecambe FC Morecambe FC 7:30 PM Southend United Southend United
  Carlisle United Carlisle United 7:30 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
matchday 29 Glenavon Glenavon FC 8:45 PM Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Ballymena Ballymena United 8:45 PM Glentoran FC Glentoran
  Linfield Linfield FC 8:45 PM Coleraine FC Coleraine
  Carrick Rangers Carrick Rangers 8:45 PM Crusaders FC Crusaders
  Portadown Portadown FC 8:45 PM Larne FC Larne FC
  Cliftonville Cliftonville FC 8:45 PM Dungannon Swifts Dungannon
matchday 18 Murom FK Murom - FK Chita Chita
  Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki - Dynamo 2 Moscow Dynamo 2
  FC Tver FC Tver - Rodina Moscow Rodina Moscow
  Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg - FK Kolomna Kolomna
  Dolgoprudnyi FK Olimp-Dolgoprudnyi - Torpedo Vladimir Torpedo Vlad.
  Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg - Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
  Loko-Kazanka M. Lokomotiv-Kazanka Moskow - Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
  Smolensk FK Smolensk - FK Leningradets Leningradets
matchday 17 Fakel-M Fakel-M Voronezh - FK Kaluga FK Kaluga
  Strogino Moscow Strogino Moscow - Metallurg Vidnoe Metallurg Vidn.
  Saturn Saturn Ramenskoe - Khimik-Arsenal Tula Khimik-Arsenal
  Salyut Belgorod Salyut Belgorod - Sokol Saratov Sokol Saratov
  FK Ryazan FK Ryazan - Kvant Obninsk Kvant Obninsk
  Znamya Noginsk Znamya Noginsk - Avangard Kursk Avangard Kursk
  M. Lipetsk Metallurg Lipetsk - Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
matchday 10 Belenenses U23 Belenenses SAD U23 6:00 PM SC Braga U23 Braga U23
  Marítimo U23 CS Marítimo U23 6:00 PM FC Famalicão U23 Famalicão U23
  Estoril U23 Estoril Praia U23 6:00 PM Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
matchday 1 Ranheim IL Ranheim IL 6:00 PM Grorud IL Grorud IL
  Aalesund Aalesunds FK 6:00 PM Bryne FK Bryne FK
  Asane Fotball Asane Fotball 6:00 PM Fredrikstad FK Fredrikstad
  HamKam Hamarkameratene 6:00 PM Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Sogndal IL Sogndal IL 6:00 PM Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  FK Jerv FK Jerv 6:00 PM KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
  Strømmen IF Strømmen IF 6:00 PM Raufoss IL Raufoss
  Sandnes Ulf Sandnes Ulf 8:00 PM IK Start Start
matchday 14 Southampton U18 Southampton FC U18 12:30 PM Arsenal FC U18 Arsenal U18
matchday 21 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 7:30 PM Stellenbosch FC Stellenbosch FC
  Tshakhuma Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC 7:30 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns

Select date

Player birthdays

Coach birthdays