To use this site, please enable Javascript.

Matches Mar 3, 2021

matchday 19
VfB Lübeck VfB Lübeck 1:0 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
matchday 20
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 0:3 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
matchday 23
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 4:1 MSV Duisburg MSV Duisburg
Quarter-Finals RW Essen Rot-Weiss Essen 0:3 Holstein Kiel Holstein Kiel
 
RB Leipzig RB Leipzig 2:0 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
matchday 29
Burnley Burnley FC 1:1 Leicester City Leicester
  Sheff Utd Sheffield United 1:0 Aston Villa Aston Villa
 
Crystal Palace Crystal Palace 0:0 Manchester United Man Utd
Quarter-Finals Sant Julia UE Sant Julia 4:1 Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 2:0 Club Esportiu Carroi CE Carroi
matchday 1 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 1:0 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
matchday 25 Sassuolo US Sassuolo 3:3 SSC Napoli SSC Napoli
  Atalanta BC Atalanta BC 5:1 FC Crotone Crotone
  Benevento Benevento Calcio 0:3 Hellas Verona Hellas Verona
  Fiorentina ACF Fiorentina 1:2 AS Roma AS Roma
  Genoa Genoa CFC 1:1 UC Sampdoria Sampdoria
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:0 Bologna FC 1909 Bologna
 
AC Milan AC Milan 1:1 Udinese Calcio Udinese Calcio
matchday 28 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 2:3 RC Lens Lens
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 3:1 Dijon FCO Dijon
  OGC Nice OGC Nice 2:1 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  Olympique Lyon Olympique Lyon 1:0 Stade Rennais FC Stade Rennais
  FC Metz FC Metz 0:1 SCO Angers SCO Angers
  Montpellier Montpellier HSC 1:1 FC Lorient FC Lorient
  FC Nantes FC Nantes 1:2 Stade Reims Stade Reims
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:0 AS Monaco Monaco
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 0:1 Paris Saint-Germain Paris SG
  LOSC Lille LOSC Lille 2:0 Olympique Marseille Marseille
matchday 16 Zenit II Zenit St. Petersburg II 2:4 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
  Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Academy 2:1 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
  Khimki II FK Khimki II 1:0 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
  Akhmat II Akhmat Grozny II 2:1 Dynamo Moscow II Dynamo M II
  Rostov II FK Rostov II 1:1 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
  Krasnodar II FK Krasnodar II 2:1 FK Sochi II FK Sochi II
  Spartak II Spartak Moskow II 1:1 Rotor Volgograd II Rotor Vg. II
  FK Tambov II FK Tambov II 2:1 Chertanovo Moskau II Chertanovo II
matchday 23
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 0:1 Servette FC Servette FC
 
FC Basel FC Basel 1893 1:1 BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Vaduz FC Vaduz 0:3 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
First Round 2nd leg Uni. Católica CD Universidad Católica 3:0 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  Caracas FC Caracas FC 2:0 Universidad César Vallejo César Vallejo
matchday 28 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 2:2 Fatih Karagümrük Karagümrük
 
Sivasspor Sivasspor 1:1 Hatayspor Hatayspor
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:1 Konyaspor Konyaspor
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 2:1 Galatasaray SK Galatasaray
 
Kayserispor Kayserispor 2:1 Caykur Rizespor C. Rizespor
matchday 30 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
  Livingston FC Livingston FC 0:1 Rangers FC Rangers
Quarter-Finals 2nd leg PAS Lamia PAS Lamia 1964 1:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:2 PAS Giannina PAS Giannina
matchday 12 Doxa Dramas Doxa Dramas 0:1 PAE Chania PAE Chania
  Diagoras Diagoras Rodou 1:0 OF Ierapetras OF Ierapetras
  AO Xanthi AO Xanthi 0:0 Apollon Larisas Ap. Larisas
  APO Levadiakos APO Levadiakos 4:0 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
  Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 2:3 GS Ergotelis Ergotelis
  AO Trikala AO Trikala 0:0 Panachaiki GE Panachaiki
matchday 18 Club NXT Club NXT 1:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
matchday 19 RWDM RWD Molenbeek 2:4 RFC Seraing RFC Seraing
  AC Horsens AC Horsens 2:1 Aalborg BK Aalborg BK
  Aarhus GF Aarhus GF 0:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  FC Copenhagen FC Copenhagen 2:1 Vejle Boldklub Vejle BK
matchday 22 Apolon 4 U17 FK Apolon 4 Kragujevac U17 1:0 FK TSC Backa Topola U17 FK TSC U17
matchday 25 Radnik FK Radnik Surdulica 4:1 FK Novi Pazar Novi Pazar
  Cukaricki FK Cukaricki 2:0 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Napredak FK Napredak Krusevac 0:2 FK Rad Rad
  Mladost FK Mladost Lucani 0:2 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Vozdovac FK Vozdovac 2:1 OFK Backa Backa
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 1:1 FK Indjija FK Indjija
  FK TSC FK TSC Backa Topola 1:3 Red Star Belgrade Red Star
  Proleter FK Proleter Novi Sad 2:1 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Spartak FK Spartak Subotica 3:2 FK Macva Sabac Macva
Group D Mikkelin Mikkelin Palloilijat 5:0 JIPPO Joensuu JIPPO
Quarter-Finals NK Osijek NK Osijek 1:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
  Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
matchday 10 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:0 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 1:1 FC Differdange 03 Differdange 03
  Titus Petange Union Titus Petange 0:0 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 1:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 0:2 Swift Hesperange Hesperange
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 0:1 US Hostert US Hostert
  CS Fola Esch CS Fola Esch 2:0 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  F91 Dudelange F91 Dudelange 5:1 FC Rodange 91 FC Rodange 91
matchday 24 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 2:0 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Újpest FC Újpest FC 2:0 Budafoki MTE Budafoki MTE
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 2:2 Paksi FC Paksi FC
First Round CA Talleres Club Atlético Talleres 6:5 on pens Atlético de Rafaela Rafaela
  Defensa Defensa y Justicia 1:0 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
matchday 9 Atlas Atlas Guadalajara 3:1 Atlético de San Luis San Luis
  Tigres UANL Tigres UANL 0:1 Deportivo Toluca Toluca
  León Club León FC 1:2 Puebla FC Puebla FC
matchday 10 Atl. Nacional Atlético Nacional 5:0 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
matchday 11 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 3:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Group A Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:3 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Kashima Antlers Kashima Antlers 3:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
Group B FC Tokyo FC Tokyo 1:0 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Group C Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 0:1 Yokohama FC Yokohama FC
Group D Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 1:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0:0 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
matchday 8 Correcaminos Correcaminos de la UAT 1:1 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
  Venados FC Venados FC Yucatán 1:1 Tampico Madero Tampico Madero
Quarter-Finals Veres Rivne NK Veres Rivne 1:2 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 4:3 on pens Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 1:0 AET Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 4:5 on pens FK Oleksandriya FK Oleksandriya
matchday 22 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 0:1 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
  KF Tirana KF Tirana 2:0 KF Bylis Ballsh Bylis Ballsh
  FK Apolonia FK Apolonia 1:1 FK Partizani FK Partizani
  KF Teuta KF Teuta 1:0 KF Vllaznia KF Vllaznia
  FK Kukësi FK Kukësi 1:2 KF Laçi KF Laçi
Round of 16 Kawkab Marrak. Kawkab Marrakech 3:5 on pens Hassania d'Agadir Hassania
  Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 2:0 Union de Sidi Kacem Sidi Kacem
  Ittihad Tanger Ittihad Tanger 2:4 on pens FAR Rabat FAR Rabat
matchday 15 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 1:1 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
  AS Rejiche Avenir Sportif Rejiche 1:1 Club Africain Tunis Club Africain
  JS Kairouan JS Kairouanaise 0:1 Olympique Beja Olympique Beja
Quarter-Finals Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 0:3 Cracovia Cracovia
  Legia Warszawa Legia Warszawa 1:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
  Chindia AFC Chindia Targoviste 0:1 Universitatea Craiova Univ. Craiova
  U Cluj FC Universitatea Cluj 1:3 ACS Viitorul P. Târgu Jiu Viitorul Tg.Jiu
  Petrolul Petrolul Ploiesti 0:3 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Round of 16 FK Teplice FK Teplice 2:0 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:0 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
  Slavia Prague SK Slavia Prague 10:3 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
matchday 2 Internacional AA Internacional de Limeira (SP) 0:4 São Paulo Futebol Clube São Paulo
  Santos FC Santos FC 1:1 Associação Ferroviária de Esportes (SP) Ferroviária
  Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 2:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
  São Caetano AD São Caetano (SP) 0:2 Red Bull Bragantino RB Bragantino
Group 1 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 1:0 Nova Iguaçu Futebol Clube (RJ) Nova Iguaçu
  Macaé Macaé Esporte Futebol Clube (RJ) 0:1 Bangu Atlético Clube (RJ) Bangu-RJ
  Volta Redonda Volta Redonda Futebol Clube (RJ) 2:2 Madureira Esporte Clube (RJ) Madureira-RJ
  Botafogo Botafogo de Futebol e Regatas 0:0 Boavista Sport Club (RJ) Boavista SC
Semi-Finals 2nd Leg
FC Barcelona FC Barcelona 3:0 AET Sevilla FC Sevilla FC
matchday 34
Norwich Norwich City 1:0 Brentford FC Brentford
  Watford Watford FC 2:0 Wycombe Wanderers Wycombe
 
QPR Queens Park Rangers 1:3 Barnsley FC Barnsley FC
  Bristol City Bristol City 1:2 AFC Bournemouth Bournemouth
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:2 Rotherham United Rotherham
  Stoke City Stoke City 1:2 Swansea City Swansea
matchday 2 Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 0:0 Pouso Alegre FC Pouso Alegre
  Coimbra-MG Coimbra Esporte Clube Ltda (MG) 0:1 CA Patrocinense (MG) Patrocinense-MG
  Athletic Club Athletic Club (MG) 0:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
Semi-Finals
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0:1 AET LASK LASK
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 0:4 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Group 1 Conquista-BA E.C.P.P. Vitória da Conquista (BA) 1:0 Doce Mel EC Doce Mel
  Alagoinhas-BA Alagoinhas Atlético Clube (BA) 0:1 AD Bahia de Feira (BA) AD Bahia-BA
  EC Bahia Esporte Clube Bahia 0:1 UNIRB FC UNIRB
Group A Jataiense-GO Associação Esportiva Jataiense (GO) 0:1 Grêmio Esportivo Anápolis (GO) Anápolis-GO
Group B Jaraguá EC Jaraguá Esporte Clube (GO) 1:0 Iporá Esporte Clube Iporá EC
Group 1 Afogados FC Afogados da Ingazeira 1:1 Retrô Futebol Clube Brasil Retrô FC
  Sport Recife Sport Club do Recife 1:2 Salgueiro Atlético Clube (PE) Salgueiro
Quarter-Finals KAS Eupen KAS Eupen 1:0 KAA Gent KAA Gent
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:0 Cercle Brugge Cercle Brugge
Group 1 GE Juventus-SC Grêmio Esportivo Juventus (SC) 2:0 Hercílio Luz Futebol Clube (SC) Hercílio Luz-SC
  Concórdia-SC Concórdia Atlético Clube (SC) 2:1 Brusque Futebol Clube (SC) Brusque
  Sociedade Esportiva Juventude (MA) Sociedade Esportiva Juventude (MA) 0:0 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
Semi-Finals Heerenveen SC Heerenveen 0:3 Ajax Amsterdam Ajax
matchday 1 Luziânia-DF Associação Atlética Luziânia (DF) 0:4 Brasiliense Futebol Clube (DF) Brasiliense-DF
matchday 5 River-PI River Atlético Clube (PI) 2:2 4 de Julho Esporte Clube (PI) 4 de Julho-PI
  Parnahyba-PI Parnahyba Sport Club (PI) 1:1 Associacao Atlética de Altos (PI) AA Altos
Round of 16 Ufa FK Ufa 3:0 Ural Yekaterinburg Ural
matchday 3 Tocantins EC Tocantins Esporte Clube 1:1 Capital Futebol Clube (TO) Capital FC
  Araguacema FC Araguacema FC 1:1 Paraíso FC Paraíso
  Gurupi-TO Gurupi Esporte Clube (TO) 1:5 Palmas Futebol e Regatas Palmas
  Tocantinópolis Tocantinópolis Esporte Clube (TO) 0:1 Interporto Futebol Clube (TO) Interporto FC
matchday 24 Suphanburi FC Suphanburi FC 1:2 Samut Prakan City Samut Prakan C.
  Rayong FC Rayong FC 0:3 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
  Bangkok Utd. True Bangkok United 2:3 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  PT Prachuap FC PT Prachuap FC 1:3 Port FC Port FC
matchday 26 Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC 4:1 Chiangmai FC Chiangmai FC
  Sisaket FC Sisaket FC 2:2 Kasetsart FC Kasetsart FC
  Nakhonpathom Nakhonpathom United 2:2 Lampang FC Lampang FC
  Chiangmai Utd. Chiangmai United 2:2 Phrae United Phrae Utd.
  Chainat FC Chainat Hornbill FC 7:1 Thai Union Samut Sakhon FC Samut Sakhon FC
  Ranong Utd. Grand Andaman Ranong United 2:1 Navy FC Navy FC
  Khon Kaen FC Khon Kaen FC 1:0 Uthai Thani FC Uthai Thani FC
  Customs Utd. MOF Customs United 2:0 Ayutthaya United Ayutthaya Utd.
  Udon Thani FC Udon Thani FC 1:1 Khon Kaen United Khon Kaen Utd.
matchday 28 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 0:0 Lucchese 1905 Lucchese
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:0 US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Lecco Calcio Lecco 1912 2:1 AC Renate Renate
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 0:0 AS Giana Erminio Giana Erminio
  Juventus U23 Juventus U23 2:1 Novara Calcio 1908 Novara
  Pontedera US Città di Pontedera 2:0 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Fermana Fermana FC 2:1 Cesena FC Cesena
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 2:0 Feralpisalò Feralpisalò
  Triestina US Triestina 0:0 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Arezzo SS Arezzo 1:1 Mantova 1911 Mantova
  Legnago FC Legnago Salus 0:0 Carpi FC 1909 Carpi
  Ravenna Ravenna FC 0:1 Matelica Calcio Matelica
  Südtirol FC Südtirol 3:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Modena Modena FC 2018 3:1 Imolese Calcio 1919 Imolese
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 0:1 Calcio Padova Padova
  Paganese Paganese Calcio 1926 1:1 US Viterbese 1908 Viterbese
  Foggia Calcio Foggia 1920 0:0 US Vibonese Vibonese
  Casertana Casertana FC 4:0 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Catanzaro US Catanzaro 0:1 US Avellino 1912 Avellino
  Juve Stabia SS Juve Stabia 0:2 SSC Bari Bari
  Catania Calcio Catania 0:1 Palermo FC Palermo
  Monopoli SS Monopoli 1966 1:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
matchday 24 Almere City Almere City FC 1:2 FC Volendam FC Volendam
matchday 17 SC Covilhã SC Covilhã postponed Académico Viseu FC Académico Viseu
matchday 19 Penafiel FC Penafiel postponed UD Oliveirense Oliveirense
Semi-Finals 2nd Leg FC Porto FC Porto 2:3 SC Braga Braga
Group 5 Östersund Östersunds FK 1:1 Akropolis IF Akropolis
Semi-Finals Tobol Kostanay Tobol Kostanay 7:5 on pens Kairat Almaty Kairat Almaty
matchday 14 Chelsea U18 Chelsea FC U18 2:3 Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
matchday 17 Leeds U18 Leeds United U18 2:3 Sunderland AFC U18 Sunderland U18
matchday 23 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 1:1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
  Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 2:2 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
  Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 1:2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
matchday 27 Dorog Dorogi FC 1:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Debreceni EAC Debreceni EAC 1:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 4:1 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Pécsi MFC Pécsi MFC 0:0 Szombathelyi Haladás Haladás
  ETO FC Győr ETO FC Győr 3:0 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Soroksár Soroksár SC 2:1 Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
  Szeged Szeged-Csanád - GA 3:2 Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Vasas FC Vasas FC 1:0 BFC Siófok BFC Siófok
  FC Ajka FC Ajka 2:1 Debreceni VSC Debrecen
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 1:1 Budaörsi SC Budaörs
matchday 14 CD Numancia CD Numancia 4:1 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  Barakaldo CF Barakaldo CF 0:1 SD Amorebieta SD Amorebieta
  SD Leioa SD Leioa 1:1 Arenas Club Arenas Club
matchday 12 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 3:3 Recreativo Huelva Recr. Huelva
matchday 14 Yeclano Yeclano Deportivo 1:2 CF Lorca Deportiva Lorca Deportiva
matchday 21 Bucaspor 1928 Bucaspor 1928 3:0 Payasspor Payasspor
  Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 1:1 Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor Arnavutköy Bld
  Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 1:0 Edirne Belediyesi Pas Edirnespor Edirne Bld
  Kizilcabölük Kizilcabölükspor 0:1 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 2:1 Manisaspor Manisaspor
  M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 1:3 Ofspor Ofspor
  Cankaya FK Cankaya FK 1:0 Antalya Kemerspor Antalya Kemer
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 0:1 Belediye Derince Spor Bld Derince
matchday 12 RM Castilla Real Madrid Castilla 1:0 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
matchday 15 Atl. Baleares Atlético Baleares 0:0 CDA Navalcarnero Navalcarnero
matchday 24 Karaman Bld Karaman Belediyespor 1:1 Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 4:1 Ceyhan Spor Ceyhan Spor
  Yomra Spor Yomra Spor 2:0 Fethiyespor Fethiyespor
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 0:4 Iskenderun FK Iskenderun FK
  Tekirdagspor Tekirdagspor 1:1 Mardin Fosfat Spor Mardin Fosfat
  Darica GB Darica Genclerbirligi 0:1 Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 1:1 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Cengelköy Cengelköy SK 3:0 Tokatspor Tokatspor
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 2:0 Esenler Erokspor Erokspor
  Somaspor Somaspor 3:0 Arhavi Spor Arhavi Spor
  Icel Idmanyurdu Icel Idmanyurdu SK 2:1 Yalovaspor Yalovaspor
  Altindag Spor Altindag Spor 3:1 Gölcükspor Gölcükspor
  Batman Petrol Batman Petrolspor 1:1 Cizre Spor Cizre Spor
  Karsiyaka Karsiyaka 3:3 Catalcaspor Catalcaspor
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 3:1 Elazig Karakocan FK Karakocan FK
  Erbaaspor Erbaaspor 3:1 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
matchday 22 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 2:2 SC Freiburg II SC Freiburg II
matchday 23 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 1:1 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
matchday 25 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:0 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
matchday 26 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 1:2 Sportfreunde Lotte SF Lotte
matchday 27
Alem. Aachen Alemannia Aachen 1:4 Preußen Münster Preußen Münster
matchday 3 Iztapa Deportivo Iztapa 3:3 Comunicaciones FC Comunicaciones
  Malacateco CD Malacateco 2:0 Antigua GFC Antigua GFC
  Guastatoya Deportivo Guastatoya 3:0 Deportivo Achuapa Achuapa
  CSD Municipal CSD Municipal 3:1 Sanarate FC Sanarate FC
  Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 0:0 CSD Xelajú MC Xelajú
  Cobán Imperial Cobán Imperial 2:2 CSD Sacachispas Sacachispas
matchday 11 Cartaginés CS Cartaginés 1:1 ADR Jicaral ADR Jicaral
  Limón FC Limón FC 0:2 CS Herediano Herediano
matchday 28 Niederwenigern SF Niederwenigern postponed 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  1.FC Kleve 1.FC Kleve postponed 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 postponed TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  SC Velbert SC Velbert postponed 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  Cronenberger SC Cronenberger SC postponed SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
  SF Baumberg SF Baumberg postponed Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck postponed TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
matchday 2 SV Frisia 03 SV Frisia 03 Risum-Lindholm 7:30 PM SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche 08 II
matchday 3 TSB Flensburg TSB Flensburg 7:00 PM Husumer SV Husumer SV
  TSV Pansdorf TSV Pansdorf 7:00 PM SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
matchday 18 Sumgayit Sumgayit PFC 0:0 Zira FC Zira FC
  Neftchi Baku Neftchi Baku 2:1 Sabah FK Sabah FK
matchday 11 Lions Gibraltar Lions Gibraltar FC 0:3 Lynx FC Lynx FC
matchday 18 Urartu II FC Urartu Erewan II 1:1 BKMA Yerevan BKMA Yerevan
matchday 10 Warri Wolves FC Warri Wolves FC 1:1 Enyimba Aba Enyimba Aba
  Plateau United Plateau United FC 1:1 Rivers United FC Rivers United
matchday 11 Dakkada FC Dakkada FC 2:1 Wikki Tourists Wikki Tourists
matchday 3 Torino U18 Torino Under 18 1:2 Inter Under 18 Inter U18
matchday 9 Forlì Forlì FC 1:1 USD Real Forte Querceta Real Forte
matchday 21 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 0:0 Shkendija Tetovo Shkendija
  Sileks Sileks Kratovo 0:1 FC Shkupi FC Shkupi
  Akad. Pandev Akademija Pandev 2:1 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
  Borec Veles Borec Veles 2:1 Belasica Strumica Belasica
  Struga Struga Trim & Lum 0:1 Pelister Bitola Pelister Bitola
  Renova Renova Dzepciste 3:0 Vardar Skopje Vardar
matchday 7 Foligno Calcio ASD Foligno Calcio 1:0 San Donato - Tavarnelle San Donato
  Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 1:0 CS Scandicci 1908 Scandicci
matchday 9 Agnonese Olympia Agnonese 2:3 Real Giulianova SSD Giulianova
matchday 10 Recanatese US Recanatese 1:4 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
matchday 13 Matese FC Matese 2:1 Porto Sant'Elpidio MP Porto S'Elpidio
  SN Notaresco San Nicolò Notaresco 2:2 Tolentino Calcio Tolentino
matchday 10 Muravera Muravera Calcio 0:1 Latina Calcio 1932 Latina Calcio
matchday 15 Monterosi Monterosi FC 3:1 Vis Artena Vis Artena
Round of 16 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1:2 AET CSKA 1948 CSKA 1948
  Tsarsko Selo Tsarsko Selo Sofia 1:2 PFC Ludogorets Razgrad Ludogorets
  Levski Sofia Levski Sofia 3:1 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe
matchday 11 Dattilo SSD Dattilo 1980 3:0 Marina di Ragusa Marina Ragusa
matchday 12 Biancavilla Calcio Biancavilla 1990 2:1 Roccella Roccella
matchday 14 Cittanovese Cittanova Calcio 1939 1:1 Paternò Calcio Paternò
Second Round Pembroke Pembroke Athleta FC 0:1 Hibernians FC Hibernians FC
  Senglea Ath. Senglea Athletic FC 0:1 Valletta FC Valletta
  Santa Lucia FC Santa Lucia FC 0:2 Mosta FC Mosta FC
  Xaghra Utd. Xaghra United FC 0:6 Hamrun Spartans Hamrun Spart.
matchday 2 Attard FC Attard FC 1:2 AET Kirkop United FC Kirkop United
  Rabat Ajax Rabat Ajax 2:1 Marsaskala FC Marsaskala FC
matchday 17 Chippa United Chippa United 0:0 Cape Town City FC Cape Town City
  Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 0:0 Baroka FC Baroka FC

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Tiago Pagnussat
    Age: 30 Years  Brazil
    Position: Centre-Back
    Market value: 500 k €
    Fee: 90 k €
    Esporte Clube Bahia
     
    Ceará Sporting Club
  • Di Gao
    Age: 31 Years  China
    Position: Centre-Forward
    Market value: 100 k €
    Fee: Loan fee:
    638 k €
    Shanghai Shenhua
     
    Zhejiang FC
  • Carlos Rotondi
    Age: 23 Years  Argentina
    Position: Left Winger
    Market value: 500 k €
    Fee: 500 k €
    Club Atlético Newell's Old Boys
     
    Defensa y Justicia
  • Veljko Birmancevic
    Age: 22 Years  Serbia
    Position: Left Winger
    Market value: 1,70 m €
    Fee: 1,00 m €
    FK Cukaricki
     
    Malmö FF
  • Martín Rodríguez
    Age: 26 Years  Chile
    Position: Left Winger
    Market value: 2,00 m €
    Fee: free transfer
    UNAM Pumas
     
    CSD Colo Colo
  • Robson
    Age: 29 Years  Brazil
    Position: Second Striker
    Market value: 850 k €
    Fee: free transfer
    Coritiba Foot Ball Club
     
    Fortaleza Esporte Clube
  • Willian Farias
    Age: 31 Years  Brazil
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 800 k €
    Fee: free transfer
    Hatta Club
     
    Coritiba Foot Ball Club
  • Ibrahima Ndiaye
    Age: 26 Years  Senegal
    Position: Right Winger
    Market value: 800 k €
    Fee: free transfer
    Al-Hilal Omdurman
     
    Unknown
  • Uillian Correia
    Age: 31 Years  Brazil
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 600 k €
    Fee: free transfer
    Red Bull Bragantino
     
    Cuiabá Esporte Clube (MT)
  • Ruy
    Ruy
    Age: 32 Years  Brazil
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 600 k €
    Fee: free transfer
    Clube Náutico Capibaribe
     
    Paysandu Sport Club (PA)
  • Caio Rangel
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Right Winger
    Market value: 500 k €
    Fee: free transfer
    Zira FC
     
    Esporte Clube Santo André (SP)
  • Alejandro Manchot
    Age: 32 Years  Argentina
    Position: Centre-Back
    Market value: 500 k €
    Fee: free transfer
    SD Aucas
     
    Club Ferro Carril Oeste
  • Douglas Baggio
    Age: 26 Years  Brazil
    Position: Right Winger
    Market value: 500 k €
    Fee: free transfer
    Goiás Esporte Clube
     
    Grêmio Novorizontino (SP)
  • Germán Rivero
    Age: 28 Years  Argentina
    Position: Centre-Forward
    Market value: 475 k €
    Fee: free transfer
    Club Atlético Patronato
     
    Club Ferro Carril Oeste
  • Léo Gamalho
    Age: 35 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 450 k €
    Fee: free transfer
    Al-Khor SC
     
    Coritiba Foot Ball Club
  • Jovan Cadjenovic
    Age: 26 Years  Montenegro
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 450 k €
    Fee: free transfer
    FK Taraz
     
    Kaysar Kyzylorda
  • Guram Kashia
    Age: 33 Years  Georgia
    Position: Centre-Back
    Market value: 350 k €
    Fee: free transfer
    San Jose Earthquakes
     
    FC Locomotive Tbilisi
  • Rafinha
    Age: 33 Years  Brazil
    Position: Left-Back
    Market value: 350 k €
    Fee: free transfer
    Centro Sportivo Alagoano (AL)
     
    Clube Náutico Capibaribe
  • Andrés Robles
    Age: 26 Years  Chile
    Position: Centre-Back
    Market value: 350 k €
    Fee: free transfer
    Universidad Concepción
     
    Club de Deportes Antofagasta
  • Diego Novaretti
    Age: 35 Years  Argentina
    Position: Centre-Back
    Market value: 325 k €
    Fee: free transfer
    Club Atlético Rosario Central
     
    Club Atlético Belgrano
  • Osman
    Age: 28 Years  Brazil
    Position: Left Winger
    Market value: 325 k €
    Fee: free transfer
    Coritiba Foot Ball Club
     
    Cuiabá Esporte Clube (MT)
  • Mario Kvesic
    Age: 29 Years  Bosnia-Herzegovina
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 300 k €
    Fee: free transfer
    NK Olimpija Ljubljana
     
    Pohang Steelers
  • Lukasz Wolsztynski
    Age: 26 Years  Poland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 250 k €
    Fee: free transfer
    Górnik Zabrze
     
    Arka Gdynia
  • David Achucarro
    Age: 30 Years  Argentina
    Position: Centre-Back
    Market value: 250 k €
    Fee: free transfer
    Deportes La Serena
     
    Club Atlético San Telmo
  • David Díaz
    Age: 29 Years  Peru
    Position: Left-Back
    Market value: 250 k €
    Fee: free transfer
    FC Carlos Stein
     
    CD Unión Comercio
  • Eden Dahan
    Age: 24 Years  Israel
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 250 k €
    Fee: free transfer
    Hapoel Jerusalem
     
    Maccabi Bnei Reineh
  • Redvan Memeshev
    Age: 27 Years  Ukraine
    Position: Right Midfield
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Krymteplitsa Molodezhnoe
     
    Kyran Turkestan
  • Sandro
    Age: 32 Years  Brazil
    Position: Centre-Back
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Renofa Yamaguchi
     
    Brusque Futebol Clube (SC)
  • Okacha Hamzaoui
    Age: 30 Years  Algeria
    Position: Centre-Forward
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Tractor FC
     
    Without Club
  • Domagoj Pusic
    Age: 29 Years  Croatia
    Position: Central Midfield
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Suduva Marijampole
     
    HSK Zrinjski Mostar
  • Suad Sahiti
    Age: 26 Years  Kosovo
    Position: Right Winger
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    HSK Zrinjski Mostar
     
    HNK Sibenik
  • Ítalo Melo
    Age: 28 Years  Brazil
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Associação Desportiva Confiança (SE)
     
    Centro Sportivo Alagoano (AL)
  • Bakhtiyor Kalandarov
    Age: 28 Years  Tajikistan
    Position: Centre-Back
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    ZSKA Dushanbe
     
    FK Istaravshan
  • Ehsan Joudaki
    Age: 28 Years  Iran
    Position: Left-Back
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Paykan FC
     
    Kheybar Khorramabad FC
  • Mikel Gurrutxaga
    Age: 24 Years  Spain
    Position: Centre-Back
    Market value: 175 k €
    Fee: free transfer
    Paide Linnameeskond
     
    Suduva Marijampole
  • Mumin Meliev
    Age: 23 Years  Uzbekistan
    Position: Right Winger
    Market value: 175 k €
    Fee: free transfer
    Mash'al Mubarek
     
    FK Kokand 1912
  • Gleb Rassadkin
    Age: 25 Years  Belarus
    Position: Centre-Forward
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Neman Grodno
     
    FK Vitebsk
  • Muhammed Zubeidat
    Age: 29 Years  Israel
    Position: Right-Back
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Hapoel Ramat Gan
     
    Shimshon Kfar Qasem
  • Farzad Mohammadi
    Age: 33 Years  Iran
    Position: Centre-Forward
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Machine Sazi Tabriz
     
    Kheybar Khorramabad FC
  • Aurélien Norest
    Age: 28 Years  France
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Umeå FC
     
    Vestri Ísafjördur
  • Rafail Melissopoulos
    Age: 24 Years  Greece
    Position: Right Winger
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Apollon Paralimniou
     
    AO Kavala
  • Marcelo Vidal
    Age: 30 Years  Argentina
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Cobán Imperial
     
    Club Atlético Argentino de Quilmes
  • Petros Kaminiotis
    Age: 31 Years  Greece
    Position: Central Midfield
    Market value: 125 k €
    Fee: free transfer
    Unknown
     
    AE Kifisias
  • Andrey Sidorov
    Age: 25 Years  Uzbekistan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 125 k €
    Fee: free transfer
    Dinamo Samarqand
     
    FK Kokand 1912
  • Stefano Guberti
    Age: 36 Years  Italy
    Position: Right Winger
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Sassari Latte Dolce
     
    ACN Siena 1904
  • Francisco Ayala
    Age: 32 Years  Chile
    Position: Left-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    CD Puerto Montt
     
    CD Cobresal
  • Khurshid Khodzhaev
    Age: 33 Years  Uzbekistan
    Position: Goalkeeper
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Istiqlol Fergana
     
    FK Kokand 1912
  • Juan Pablo Andrade
    Age: 32 Years  Chile
    Position: Centre-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Deportes Cobreloa
     
    CD Puerto Montt
  • Gaston Corado
    Age: 32 Years  Argentina
    Position: Centre-Forward
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Castrovillari Calcio
     
    Taranto FC 1927
  • Edy
    Edy
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Right Winger
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Camboriú Futebol Clube (SC)
     
    Macaé Esporte Futebol Clube (RJ)