To use this site, please enable Javascript.

Matches Dec 13, 2020

matchday 11
FC Augsburg FC Augsburg 2:2 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 4:1 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 0:2 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 2:2 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 1:2 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 2:1 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
matchday 15
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 1:2 FC Bayern Munich II FC Bayern II
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 0:2 SV Meppen SV Meppen
matchday 25 Ceará SC Ceará Sporting Club 1:2 Atlético Clube Goianiense Atlético-GO
  Goiás EC Goiás Esporte Clube 0:0 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
  Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 4:1 Santos FC Santos FC
  Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 1:0 São Paulo Futebol Clube São Paulo
  Sport Recife Sport Club do Recife 1:0 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
matchday 12
Southampton Southampton FC 3:0 Sheffield United Sheff Utd
 
Crystal Palace Crystal Palace 1:1 Tottenham Hotspur Spurs
  Fulham Fulham FC 1:1 Liverpool FC Liverpool
 
Arsenal Arsenal FC 0:1 Burnley FC Burnley
 
Leicester Leicester City 3:0 Brighton & Hove Albion Brighton
matchday 3 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 3:0 Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada
  AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 2:1 Club Esportiu Carroi CE Carroi
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 0:0 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
matchday 13 Real Sociedad Real Sociedad 1:1 SD Eibar SD Eibar
  Real Betis Real Betis Balompié 1:1 Villarreal CF Villarreal
  Elche CF Elche CF 0:1 Granada CF Granada CF
 
FC Barcelona FC Barcelona 1:0 Levante UD Levante
matchday 11 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:3 Inter Milan Inter
  Bologna Bologna FC 1909 1:5 AS Roma AS Roma
 
SSC Napoli SSC Napoli 2:1 UC Sampdoria Sampdoria
  Atalanta BC Atalanta BC 3:0 ACF Fiorentina Fiorentina
  Genoa Genoa CFC 1:3 Juventus FC Juventus
 
AC Milan AC Milan 2:2 Parma Calcio 1913 Parma
matchday 14 OGC Nice OGC Nice 0:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 2:2 FC Metz FC Metz
  FC Lorient FC Lorient 3:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  FC Nantes FC Nantes 1:1 Dijon FCO Dijon
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 2:1 Stade Reims Stade Reims
  LOSC Lille LOSC Lille 2:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  Paris SG Paris Saint-Germain 0:1 Olympique Lyon Olympique Lyon
matchday 11
Rapid Vienna Rapid Vienna 0:3 WSG Tirol WSG Tirol
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3:2 Austria Vienna Austria Vienna
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 3:1 LASK LASK
matchday 18 Tambov PFK  Tambov 0:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Krasnodar FK Krasnodar 5:0 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0:1 FK Rostov Rostov
  CSKA Moscow CSKA Moscow 2:2 Ural Yekaterinburg Ural
matchday 14 Spartak II Spartak Moskow II 1:0 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
matchday 15 VV Gemert VV Gemert postponed HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer postponed HV & CV Quick Quick DH
  Westlandia RKVV Westlandia postponed EVV Echt EVV Echt
  RKVV DEM RKVV DEM postponed SV Oss '20 SV Oss '20
  Hollandia HVV Hollandia postponed VV Hoogland Hoogland
  Dongen VV Dongen postponed ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Groene Ster RKSV Groene Ster postponed Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan postponed GVV Unitas Unitas
  VV UNA VV UNA Veldhoven postponed USV Hercules USV Hercules
matchday 13 Ac. Clinceni Academica Clinceni 1:0 ACSC FC Arges FC Arges
  FC Hermannstadt FC Hermannstadt 3:2 FC Voluntari FC Voluntari
  CFR Cluj CFR Cluj 2:0 FCSB FCSB
matchday 11
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 0:1 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
FC Lugano FC Lugano 0:1 FC Zürich FC Zürich
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 1:2 Servette FC Servette FC
matchday 12 Vitesse Vitesse Arnhem 1:1 SC Heerenveen Heerenveen
  VVV-Venlo VVV-Venlo 0:3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  Willem II Willem II Tilburg 1:3 Sparta Rotterdam Sparta R.
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2:1 FC Utrecht FC Utrecht
  Twente FC Twente Enschede FC 1:3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 0:1 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:2 Gaziantep FK Gaziantep FK
  Alanyaspor Alanyaspor 2:1 Besiktas JK Besiktas
matchday 15 RKAVV RKAVV Leidschendam postponed SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  Alphense Boys Alphense Boys postponed SDO Bussum SDO Bussum
  VV Emmen VV Emmen postponed VV De Zouaven VV De Zouaven
  RKZVC RKZVC Zieuwent postponed MVV Alcides Alcides
  LONGA '30 LONGA '30 postponed RKVV Velsen RKVV Velsen
  HBS HBS Craeyenhout postponed VPV Purmersteijn Purmersteijn
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen postponed Sportclub Silvolde SP Silvolde
  TAC '90 TAC '90 postponed Be Quick 1887 Be Quick 1887
matchday 17 Dundee United Dundee United FC 1:2 Rangers FC Rangers
  Celtic Celtic FC 2:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
matchday 28 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 3:2 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
  Botafogo-SP Botafogo Futebol Clube (SP) 1:1 Clube Náutico Capibaribe Náutico
matchday 13 Ingulets Ingulets Petrove postponed Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  Desna Desna Chernigiv 2:0 FK Mariupol FK Mariupol
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 0:2 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
matchday 12 PAS Lamia PAS Lamia 1964 0:6 Olympiacos Piraeus Olympiacos
  Volos NPS Volos NPS 0:0 Panetolikos GFS Panetolikos
  Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 3:4 AEK Athens AEK Athens
  Aris Saloniki Aris Thessaloniki 1:0 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
matchday 16 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 0:2 Club Brugge KV Club Brugge
  KAA Gent KAA Gent 2:1 Standard Liège Standard Liège
  KV Mechelen KV Mechelen 2:3 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
matchday 14 RFC Seraing RFC Seraing 0:1 RWD Molenbeek RWDM
  Lommel SK Lommel SK 0:1 Royale Union Saint Gilloise Union SG
matchday 11 Slovácko 1.FC Slovácko 1:2 AC Sparta Praha Sparta Praha
  Slavia Prague SK Slavia Prague 3:0 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
matchday 12 AC Horsens AC Horsens 1:2 Aarhus GF Aarhus GF
  Aalborg BK Aalborg BK 3:2 Lyngby BK Lyngby BK
  Nordsjaelland FC Nordsjaelland 0:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
  Bröndby IF Bröndby IF 2:1 SönderjyskE SönderjyskE
matchday 18 Red Star Red Star Belgrade 2:0 OFK Backa Backa
matchday 15 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 2:1 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
  HNK Rijeka HNK Rijeka 2:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
matchday 13 Stal Mielec Stal Mielec 1:1 Lech Poznan Lech Poznan
  Rakow Rakow Czestochowa 3:2 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
matchday 16 CSKA Sofia CSKA Sofia 2:1 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
  Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 1:0 Cherno More Varna Cherno More
matchday 17 NS Mura NS Mura 1:1 NK Domzale NK Domzale
Group D Paysandu Paysandu Sport Club 2:1 Ypiranga Futebol Clube (RS) Ypiranga-RS
matchday 14 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 4:3 Paksi FC Paksi FC
  MTK Budapest MTK Budapest 1:0 Diósgyőri VTK Diósgyőr
matchday 17 AS Trencin AS Trencin 2:2 Zemplin Michalovce Michalovce
  Spartak Trnava Spartak Trnava 0:3 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
matchday 3 TSV Rantrum TSV Rantrum postponed TSV Kropp TSV Kropp
matchday 13 VfB Speldorf VfB Speldorf 2:15 PM SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
  Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 2:15 PM VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 2:15 PM ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 2:15 PM Mülheimer FC 97 Mülheimer FC
  Burgaltendorf SV Burgaltendorf 3:00 PM SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
  BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 3:15 PM SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard 3:15 PM DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
  FV Dresden 06 FV Dresden 06 Laubegast 1:30 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 1:30 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 1:30 PM BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
matchday 14 FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal 1:00 PM SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  Teistungen FC Wacker Teistungen 1:00 PM SpVgg Geratal SpVgg Geratal
matchday 17 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II 2:00 PM Kehler FV 07 Kehler FV
matchday 13 SC Herford SC Herford postponed VfL Theesen VfL Theesen
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick postponed Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup postponed Westfalia Kinderhaus W. Kinderhaus
  Delbrücker SC Delbrücker SC postponed SV Mesum SV Mesum
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen postponed VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II postponed SC Peckeloh SC Peckeloh
  Lüner SV Lüner SV postponed 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen postponed TuS Tengern TuS Tengern
  GW Nottuln SV Grün-Weiß Nottuln postponed Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Brünninghausen FC Brünninghausen 2:30 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  YEG Hassel YEG Hassel 2:30 PM FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 2:30 PM SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 2:30 PM TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
  Wacker Castrop SV Wacker Obercastrop 2:30 PM SV Sodingen SV Sodingen
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 3:00 PM DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 3:00 PM SV Rot-Weiß Deuten RW Deuten
  BSV Schüren BSV Schüren 4:00 PM SC Neheim SC Neheim
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 4:00 PM FC Lennestadt Lennestadt
Group A CA Temperley Club Atlético Temperley 0:1 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
  Atlanta Club Atlético Atlanta 2:3 Argentino Agropecuario Agropecuario
matchday 3 CA Temperley Club Atlético Temperley 0:1 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
  Atlanta Club Atlético Atlanta 2:3 Argentino Agropecuario Agropecuario
Group A River Plate Club Atlético River Plate 1:1 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Group B San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 0:2 Club Atlético Talleres CA Talleres
Group A CA Unión Club Atlético Unión 1:3 Defensa y Justicia Defensa
  Aldosivi Club Atlético Aldosivi 1:2 Club Atlético Lanús Lanús
matchday 18 Oriente P. Club Deportivo Oriente Petrolero 1:0 Blooming Santa Cruz Blooming
matchday 19 Nacional Potosí CA Nacional Potosí 3:2 Club Deportivo San José Club San José
matchday 5 Llaneros FC Llaneros FC 0:1 CD Atlético Huila Atlético Huila
matchday 40 Omiya Ardija Omiya Ardija 3:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:1 Tochigi SC Tochigi SC
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0:2 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 0:0 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Machida Zelvia Machida Zelvia 1:0 Mito HollyHock Mito HollyHock
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:0 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 2:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 0:1 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:0 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Albirex Niigata Albirex Niigata 1:2 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  FC Ryukyu FC Ryukyu 6:0 Ehime FC Ehime FC
matchday 33 Fukushima Utd. Fukushima United 1:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 3:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  SC Sagamihara SC Sagamihara 1:1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Kagoshima Utd. Kagoshima United 6:4 Gamba Osaka Reserves G. Osaka Res.
  Fujieda MYFC Fujieda MYFC 3:0 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  a. cl. Numazu azul claro Numazu 2:1 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:0 FC Gifu FC Gifu
  Kataller Toyama Kataller Toyama 1:3 FC Imabari FC Imabari
  C. Osaka Res. Cerezo Osaka Reserves 0:5 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Fourth Round Fukui Utd. Fukui United 2:1 AET ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Verspah Oita Verspah Oita 0:1 Honda FC Honda FC
  Fukuyama City Fukuyama City 2:1 Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
  Tsukuba Univ. Tsukuba University 3:2 AET Kochi United Kochi Utd.
matchday 8 Hilal Al-Hilal Riyadh 1:2 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
  FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 2:1 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
  KF Tirana KF Tirana 3:0 FK Apolonia FK Apolonia
  KF Vllaznia KF Vllaznia 1:0 FK Partizani FK Partizani
  FK Kukësi FK Kukësi 3:1 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
  KF Teuta KF Teuta 1:1 KF Laçi KF Laçi
matchday 19 FK Tuzla City FK Tuzla City 2:0 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  Velez Mostar FK Velez Mostar 4:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 2:1 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
matchday 1 El Masry El Masry SC 0:0 Ismaily SC Ismaily
  El Ahly El Ahly Cairo 3:1 Masr El Makasa El Makasa
matchday 3 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 1:3 Renaissance de Berkane RS Berkane
  Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 2:2 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
  FUS Rabat FUS Rabat 0:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
  Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 3:0 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
matchday 2 Stade Tunisien Stade Tunisien 2:0 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
  US Tataouine US Tataouine 0:0 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
  US Monastir US Monastir 0:1 Esperance Tunis Esperance
matchday 3 JS Kairouan JS Kairouanaise 0:0 EO Sidi Bouzid EO Sidi Bouzid
  EGS Gafsa EGS Gafsa 0:0 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
matchday 13 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:2 FC Liefering FC Liefering
matchday 2 Glasgow Uni Glasgow University FC 1:2 Linlithgow Rose FC Linlithgow Rose
Semi-Finals Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 2:1 AET Vissel Kobe Vissel Kobe
matchday 15 US Rumelange US Rumelange postponed Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach postponed FC Atert Bissen FC Atert Bissen
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach postponed FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel postponed FC Schifflange 95 Schifflange 95
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig postponed UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97
  FC Mamer 32 FC Mamer 32 postponed SC Bettembourg SC Bettembourg
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour postponed FC Marisca Mersch Marisca Mersch
  Mondercange FC Mondercange postponed FC Berdenia Berbourg Berbourg
matchday 10 Olimpia Olimpia Asunción 4:2 Club General Díaz de Luque General Diaz
  Sol de América Club Sol de América 0:0 Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
matchday 7 Peñarol CA Peñarol 3:2 Club Nacional Nacional
Play Off 2st leg Kuressaare FC Kuressaare 4:2 Maardu Linnameeskond Maardu LM
matchday 5 Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 1:1 Team Wellington Team Wellington
  Canterbury Utd Canterbury United 1:0 Auckland City FC Auckland City
matchday 14 Police Tero FC Police Tero FC 1:0 Rayong FC Rayong FC
  Port FC Port FC 3:1 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
  Trat FC Trat FC 3:4 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
matchday 16 Chainat FC Chainat Hornbill FC 2:1 Navy FC Navy FC
  Chiangmai Utd. Chiangmai United 3:0 Lampang FC Lampang FC
  Uthai Thani FC Uthai Thani FC 3:2 Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Customs Utd. MOF Customs United 1:2 Nongbua Pitchaya FC Nongbua FC
matchday 15 Olbia Olbia Calcio 1905 2:2 AC Renate Renate
  Giana Erminio AS Giana Erminio 0:1 US Grosseto 1912 Grosseto
  Pistoiese US Pistoiese 1921 1:0 AS Livorno AS Livorno
  Juventus U23 Juventus U23 0:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Pro Patria Aurora Pro Patria 2:1 Calcio Lecco 1912 Lecco
  Lucchese Lucchese 1905 1:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 0:2 US Città di Pontedera Pontedera
  Pergolettese US Pergolettese 1932 2:0 Novara Calcio 1908 Novara
  Carpi Carpi FC 1909 2:2 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Fermana Fermana FC 2:1 Ravenna FC Ravenna
  Perugia AC Perugia Calcio 2:2 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 1:1 Feralpisalò Feralpisalò
  Südtirol FC Südtirol 1:0 FC Legnago Salus Legnago
  Sambenedettese US Sambenedettese 2:3 Matelica Calcio Matelica
  Arezzo SS Arezzo 0:1 Modena FC 2018 Modena
  Mantova FC Mantova FC 0:4 Cesena FC Cesena
  Palermo Palermo FC 2:0 Casertana FC Casertana
  Cavese Cavese 1919 0:0 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Viterbese US Viterbese 1908 1:2 Calcio Catania Catania
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 1:3 US Catanzaro Catanzaro
  Monopoli SS Monopoli 1966 2:3 Calcio Foggia 1920 Foggia
  Turris SS Turris Calcio 1:1 Teramo Calcio 1913 Teramo
  Avellino US Avellino 1912 1:2 Ternana Calcio Ternana
  Bari SSC Bari 0:0 US Vibonese Vibonese
matchday 23 UdeConce Universidad Concepción 3:1 Audax Italiano Audax Italiano
  La Serena Deportes La Serena 1:0 Coquimbo Unido Coquimbo Unido
  Wanderers Santiago Wanderers 2:1 CD Everton CD Everton
matchday 15 Sancaktepe FK Sancaktepe FK 1:2 Ankara Demirspor Ankara Demir
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 0:0 Sariyer Sariyer
  24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 1:0 Inegölspor Inegölspor
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 1:1 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Hacettepe Hacettepe Spor 0:4 Manisa FK Manisa FK
  Amed SK Amed SK 3:1 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Usak Spor Usak Spor 2:2 Corum FK Corum FK
  Van Spor FK Van Spor FK 3:0 Turgutluspor Turgutluspor
  Bodrumspor Bodrumspor 2:2 Elazigspor Elazigspor
  Eyüpspor Eyüpspor 2:1 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 0:0 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt ÖI
  Mamak FK Mamak FK 1:4 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 1:0 Pendikspor Pendikspor
  Pazarspor Pazarspor 2:1 Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Kirklarelispor Kirklarelispor 3:0 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
matchday 18 UD Logroñés UD Logroñés 0:3 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  UD Almería UD Almería 3:1 Málaga CF Málaga CF
  UD Las Palmas UD Las Palmas 0:0 AD Alcorcón Alcorcón
  FC Cartagena FC Cartagena 1:2 CE Sabadell CE Sabadell
  Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 Real Zaragoza Real Zaragoza
Fourth Round Cova Piedade CD Cova Piedade 2:3 AET Moreirense FC Moreirense
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 0:1 CD Santa Clara Santa Clara
  FC Porto FC Porto 2:1 CD Tondela Tondela
  Benfica SL Benfica 5:0 UD Vilafranquense Vilafranquense
matchday 14 Altinordu Altinordu FK 3:2 Akhisarspor Akhisarspor
  Boluspor Boluspor 0:1 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Adanaspor Adanaspor 1:4 Altay SK Altay SK
  Tuzlaspor Tuzlaspor 1:0 Ankara Keciörengücü A. Keciörengücü
  Giresunspor Giresunspor 2:0 Adana Demirspor Adana Demirspor
matchday 15 Hobro IK Hobro IK 3:1 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
  FC Helsingör FC Helsingör 1:2 Esbjerg fB Esbjerg fB
matchday 26 Sandefjord Sandefjord Fotball 1:1 Odds BK Odds BK
matchday 27 Rosenborg Rosenborg BK postponed Molde FK Molde
matchday 29 Stabæk Fotball Stabæk Fotball 2:2 Kristiansund BK Kristiansund BK
matchday 30 Øygarden FK Øygarden FK 1:3 Hamarkameratene HamKam
  Strømmen IF Strømmen IF 1:4 Tromsø IL Tromsø IL
  Lillestrøm SK Lillestrøm SK 1:1 Grorud IL Grorud IL
  Sogndal IL Sogndal IL 2:2 Asane Fotball Asane Fotball
  Kongsvinger Kongsvinger IL 3:0 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  Ranheim IL Ranheim IL 1:1 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  FK Jerv FK Jerv 1:1 Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Raufoss Raufoss IL 5:4 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
matchday 17 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 1:1 NK Opatija NK Opatija
  Korona Kielce Korona Kielce 0:2 Radomiak Radom Radomiak
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 1:1 Gornik Leczna Gornik Leczna
matchday 19 FK Jezero FK Jezero 1:2 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
  Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 2:1 OFK Petrovac OFK Petrovac
  FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 0:4 Buducnost Podgorica B. Podgorica
  Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 0:2 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
  FK Podgorica FK Podgorica 2:1 OFK Titograd OFK Titograd
matchday 11 Man Utd U23 Manchester United U23 2:2 Manchester City U23 Man City U23
  Leeds U23 Leeds United U23 3:2 Aston Villa U23 Aston Villa U23
matchday 10 H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 2:1 Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
  M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 4:3 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
matchday 21 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 1:2 Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
  BFC Siófok BFC Siófok 2:1 Budaörsi SC Budaörs
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 2:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 2:0 Szombathelyi Haladás Haladás
  Debrecen Debreceni VSC 4:1 Debreceni EAC Debreceni EAC
  Soroksár Soroksár SC 2:0 Dorogi FC Dorog
  Szeged Szeged-Csanád - GA 0:0 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 1:0 FC Ajka FC Ajka
  Vasas FC Vasas FC 2:3 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
matchday 18 Stal Rzeszow Stal Rzeszow 0:1 GKS Katowice GKS Katowice
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 1:0 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
matchday 8 Coruxo FC Coruxo FC 3:0 Pontevedra CF Pontevedra
  CD Lealtad CD Lealtad 0:0 Burgos CF Burgos CF
  Unionistas CF Unionistas CF 1:0 Salamanca CF UDS Salamanca CF
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 1:2 Celta Vigo B Celta Vigo B
  SD Tarazona SD Tarazona 0:1 SD Ejea SD Ejea
  CD Ebro CD Ebro 2:1 UD Mutilvera UD Mutilvera
matchday 9 Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 3:0 CD Laredo Laredo
  AE Prat AE Prat 0:2 CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet
  Villarreal CF B Villarreal CF B 2:0 Orihuela CF Orihuela CF
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 3:0 UE Llagostera UE Llagostera
  Atl. Levante Atlético Levante UD 0:1 Hércules CF Hércules CF
  CF Badalona CF Badalona 3:0 UE Cornellà UE Cornellà
  CD Alcoyano CD Alcoyano 1:0 Atzeneta UE Atzeneta UE
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 0:0 UD Ibiza UD Ibiza
  UE Olot UE Olot 2:1 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  FC Barcelona B FC Barcelona B 2:1 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
matchday 8 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 4:0 CF Lorca Deportiva Lorca Deportiva
  Recre Granada Recreativo Granada 2:0 Yeclano Deportivo Yeclano
  Córdoba CF Córdoba CF 4:0 CD El Ejido 2012 CD El Ejido
  Real Murcia Real Murcia CF 2:1 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Marbella FC Marbella FC 1:2 San Fernando CD San Fernando CD
  Las Rozas CF Las Rozas CF 0:0 Getafe CF B Getafe CF B
  Atl. Baleares Atlético Baleares 2:3 UD Poblense UD Poblense
  Villarrubia CF Villarrubia CF 1:3 CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 1:2 Real Madrid Castilla RM Castilla
  UD Melilla UD Melilla 0:0 Extremadura UD Extremadura
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:0 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  Socuéllamos UD Socuéllamos 4:1 CD Don Benito CD Don Benito
  Villanovense CF Villanovense 1:0 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Mérida AD Mérida AD 1:0 CD Badajoz CD Badajoz
matchday 19 Hamburger SV II Hamburger SV II postponed 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
  Holst. Kiel II Holstein Kiel II postponed SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
  LSK Hansa Lüneburger SK Hansa postponed Heider SV Heider SV
  Altona 93 Altona 93 postponed Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
  TSV Havelse TSV Havelse postponed VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
  FC St. Pauli II FC St. Pauli II postponed FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
matchday 20 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 2:0 Preußen Münster Preußen Münster
Semi-Finals 2nd Leg LD Alajuelense LD Alajuelense 1:1 CS Cartaginés Cartaginés
  Saprissa Deportivo Saprissa 1:1 CS Herediano Herediano
Play Off 2st leg Sp. San José Sporting San José 0:1 Municipal Grecia Grecia
matchday 20 FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II postponed SV Linx SV Linx
  Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen postponed TSV Ilshofen TSV Ilshofen
matchday 19 SV Zeilsheim SV Zeilsheim postponed SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg postponed FC Eddersheim FC Eddersheim
  SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof postponed VfB Ginsheim VfB Ginsheim
matchday 13 1.FC Düren 1.FC Düren postponed FC Pesch FC Pesch
  Glesch-Paffend. BC Victoria Glesch-Paffendorf postponed SpVg Frechen 20 Frechen 20
  Siegburger SV Siegburger SV 04 postponed SV Breinig SV Breinig
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld postponed SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  VfL Vichttal VfL Vichttal postponed VfL Alfter VfL Alfter
  SA Deutz 05 Sports association Deutz 05 postponed FC Hennef 05 Hennef 05
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II postponed Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf postponed SV Eilendorf SV Eilendorf
matchday 19 Schonnebeck SpVg Schonnebeck postponed TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  Cronenberger SC Cronenberger SC postponed FC Kray FC Kray
  Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld postponed Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  SC Velbert SC Velbert postponed SF Baumberg SF Baumberg
  Union Nettetal SC Union Nettetal postponed Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord postponed 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  FSV Duisburg FSV Duisburg postponed 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  VfB Hilden VfB 03 Hilden postponed TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West postponed 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
matchday 16 TuS Koblenz TuS Koblenz postponed SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
  K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II postponed Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  Hammer SpVg Hammer SpVg postponed SC Westfalia Herne Westfalia Herne
  Meinerzhagen RSV Meinerzhagen postponed Preußen Münster II Pr. Münster II
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden postponed SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück postponed SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
  TuS Haltern TuS Haltern postponed SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
  TuS Ennepetal TuS Ennepetal postponed 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz postponed ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
  Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen postponed SV Schermbeck SV Schermbeck
  Holzwickeder SC Holzwickeder SC postponed SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel postponed FC Gütersloh FC Gütersloh
matchday 2 U. Berlin U19 1.FC Union Berlin U19 12:00 PM Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
Round of 16 E. Cottbus U19 FC Energie Cottbus U19 postponed 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
  1.FC Köln U19 1.FC Köln U19 postponed RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 postponed Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
matchday 11 SV Wehen U17 SV Wehen Wiesbaden U17 postponed FC Augsburg U17 FC Augsburg U17
  Darmstadt U17 SV Darmstadt 98 U17 postponed SpVgg Greuther Fürth U17 Gr. Fürth U17
matchday 14 AEK Larnaca AEK Larnaca 1:0 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
  EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 0:0 Ethnikos Achnas Ethnikos
matchday 8 Shabab Bourj Shabab El-Bourj SC 0:1 Shabab Sahel Sahel
  Bourj Bourj FC 0:0 Al-Ahli Akhaa Aley Al-Ahli
  Al-Nejmeh Al-Nejmeh 2:1 Al-Ansar Al-Ansar
Semi-Finals 2nd Leg SD Luneng Shandong Luneng Taishan 1:0 Wuhan Zall WH Zall
matchday 13 LDU Portoviejo LDU de Portoviejo 0:0 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
  CS Emelec CS Emelec 3:0 CD El Nacional CD El Nacional
  CD Macará CD Macará 3:4 LDU Quito LDU Quito
  Guayaquil City Guayaquil City FC 0:2 Independiente del Valle Independiente
matchday 3 Happy Valley Happy Valley postponed Eastern SC Eastern
matchday 4 North District North District postponed Sham Shui Po Sham Shui Po
  Metro Gallery Metro Gallery postponed South China South China
  Wong Tai Sin Wong Tai Sin postponed Wing Yee Wing Yee
  Tai Po Tai Po postponed Citizen Citizen
  Yuen Long Yuen Long postponed Central & Western District Central Western
  HKFC Hong Kong FC postponed Shatin Shatin
Relegation decider Taipei R. Lions Taipei Red Lions 4:2 on pens Internazionale Taoyuan Inter Taoyuan
matchday 18 FC Llapi FC Llapi 3:2 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
  FC Prishtina FC Prishtina 2:1 KF Ballkani KF Ballkani
Round of 16 KF Vllaznia KF Vllaznia Pozheran 1:4 KF Dukagjini KF Dukagjini
  FC Malisheva FC Malisheva 2:3 AET KF 2 Korriku KF 2 Korriku
  KF Ulpiana KF Ulpiana 2:0 KF Liria Prizren KF Liria
matchday 8 Manchester 62 Manchester 62 FC 0:9 Europa FC Europa FC
matchday 17 Alashkert II FC Alashkert II 2:2 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
  Ararat II FC Ararat Yerevan II 0:1 FC Urartu Erewan II Urartu II
matchday 5 Liberty Prof. Liberty Professionals FC 2:0 Accra Great Olympics Great Olympics
  Aduana Stars Aduana Stars FC 1:1 Eleven Wonders FC Eleven Wonders
  WAFA SC West African Football Academy 2:0 Berekum Chelsea FC Berekum Chelsea
  Ashanti Gold Ashanti Gold SC 4:2 Elmina Sharks FC Elmina Sharks
  Karela United Karela United FC 2:0 King Faisal FC King Faisal
  Hearts of Oak Hearts of Oak 3:0 Dreams FC Dreams FC
matchday 11 Parma U17 Parma Under 17 3:00 PM Reggiana Under 17 Reggiana U17
  Entella U17 Virtus Entella Under 17 3:00 PM Lazio Under 17 Lazio U17
  Pisa U17 Pisa Under 17 3:00 PM Torino Under 17 Torino U17
  Sampdoria U17 Sampdoria Under 17 3:00 PM Sassuolo Under 17 Sassuolo U17
  Juventus U17 Juventus Under 17 3:00 PM Cremonese Under 17 Cremonese U17
  Spezia U17 Spezia Under 17 3:00 PM Genoa Under 17 Genoa U17
  Milan U17 Milan Under 17 postponed Monza Under 17 Monza U17
  Brescia U17 Brescia Under 17 postponed Pordenone Under 17 Pordenone U17
  Udinese U17 Udinese Under 17 postponed Cittadella Under 17 Cittadella U17
  Cagliari U17 Cagliari Under 17 postponed Inter Under 17 Inter U17
  Venezia U17 Venezia Under 17 postponed Chievo Under 17 Chievo U17
  Hellas U17 Hellas Under 17 postponed SPAL U17 SPAL U17
  Vicenza U17 Vicenza Under 17 postponed Atalanta Bergamo U17 Atalanta U17
matchday 9 Caratese US Folgore Caratese 0:3 ASD Chieri Calcio Chieri
  Fossano Fossano Calcio 1:4 ASD Imperia 1923 Imperia
  Legnano Legnano AC 2:30 PM ASD Città Di Varese Città Varese
matchday 7 Real Calepina SSD Real Calepina FC 2020 1:0 USD Caravaggio Caravaggio
  Franciacorta Franciacorta FC 0:1 ASD Sona Calcio ASD Sona Calcio
  Calvina Desenzano Calvina 2:1 ASD Vis Nova Giussano Vis Nova
  Seregno USD 1913 Seregno Calcio 2:1 Tritium Calcio 1908 Tritium
  Casatese Casatese 2:0 ASD Fanfulla Fanfulla
matchday 9 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 2:0 ASD Cartigliano Cartigliano
  Delta PT AC Delta Porto Tolle 0:4 ASD Manzanese Calcio Manzanese
  Belluno AC Belluno 1905 1:0 AC Mestre Mestre
  Union Feltre Union Feltre 1:2 Clodiense SSD Clodiense
  Chions APC Chions 0:2 US Adriese 1906 Adriese 1906
  Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane 2:2 Caldiero Terme Caldiero
matchday 7 Bagnolese G.S. Bagnolese 0:1 USD Real Forte Querceta Real Forte
  Pro Sorgenti Pro Livorno Sorgenti 3:1 Sasso Marconi Zola SSD Sasso Marconi
  US Corticella US Corticella 1:5 US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
  Forlì Forlì FC 2:30 PM Correggese Calcio 1948 Correggese
  Aglianese Aglianese Calcio 1923 1:0 Sammaurese Calcio Sammaurese
  Marignanese SSDRL Marignanese Calcio 0:1 Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
matchday 17 Vardar Vardar Skopje 2:2 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
  Akad. Pandev Akademija Pandev 0:1 Shkendija Tetovo Shkendija
  Borec Veles Borec Veles 2:0 Sileks Kratovo Sileks
  Struga Struga Trim & Lum 2:1 Rabotnicki Skopje Rabotnicki
  Pelister Bitola Pelister Bitola 1:0 Belasica Strumica Belasica
matchday 7 Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 2:3 ASD Cannara Cannara
  Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi postponed CS Scandicci 1908 Scandicci
  Siena ACN Siena 1904 1:0 Montespaccato Savoia Montespaccato
  Flaminia Calcio Flaminia 0:0 ASD Grassina Grassina
  Sinalunghese UC Sinalunghese 0:1 Lornano Badesse Calcio Lornano Badesse
  Foligno Calcio ASD Foligno Calcio postponed San Donato - Tavarnelle San Donato
  Trastevere Trastevere Calcio 1:0 Sporting Club Trestina Trestina
  Racing Aprilia FC Aprilia Racing Club 2:1 Tolentino Calcio Tolentino
  Montegiorgio Montegiorgio Calcio 1:1 Polisportiva Vastogirardi Vastogirardi
  Atletico Fiuggi Atletico Terme Fiuggi 3:0 Porto Sant'Elpidio MP Porto S'Elpidio
  Pineto Pineto Calcio 1:0 Real Giulianova SSD Giulianova
  Campobasso SSD Città di Campobasso 4:1 San Nicolò Notaresco SN Notaresco
  Matese FC Matese 1:2 ASD Castelnuovo Vomano Castelnuovo
  Afragolese Afragolese 1944 0:1 FC Giugliano 1928 Giugliano
  Muravera Muravera Calcio 2:1 Gladiator 1924 Gladiator
  Carbonia ASD Carbonia 1:1 SS Nola 1925 Nola
  Latina Calcio Latina Calcio 1932 2:0 US Savoia 1908 Savoia
  Monterosi Monterosi FC 3:1 ASD Lanusei Calcio Lanusei
  Picerno AZ Picerno 1:1 Audace Cerignola Cerignola
  Gravina FBC Gravina 1:1 Taranto FC 1927 Taranto
  Bitonto US Bitonto Calcio 2:1 Portici 1906 Portici
  Puteolana Asd Puteolana 1902 0:0 FC Francavilla 1931 Francavilla
  Casarano Casarano Calcio 3:1 ASD Team Altamura Team Altamura
  R. Aversa Real Agro Aversa 1:2 SSD Fidelis Andria Fidelis Andria
  Fasano US Città di Fasano 0:1 AC Nardò Nardò
  Sorrento Sorrento 1945 3:4 USD Lavello Lavello
  Dattilo SSD Dattilo 1980 2:1 Troina Troina
  Rotonda Rotonda Calcio 2:1 Cittanova Calcio 1939 Cittanovese
  Gelbison Gelbison Vallo della Lucania 1:0 Calcio Biancavilla 1990 Biancavilla
  San Luca ASD San Luca 0:0 Santa Maria Cilento S.Maria Cilento
  Castrovillari Castrovillari Calcio 1:1 Città di Sant'Agata Città S.Agata
  Paternò Paternò Calcio 4:1 Rende Calcio 1968 Rende
  Acireale Città di Acireale 1946 2:0 Licata Calcio Licata
  Roccella Roccella 0:1 ACR Messina ACR Messina
matchday 12 Hibernians FC Hibernians FC 0:1 Birkirkara FC Birkirkara FC
  Floriana Floriana FC 0:1 Sliema Wanderers Sliema Wander.
  Fgura Utd Fgura United FC 3:1 Qormi FC QFC
  St. Andrews FC St. Andrews FC 1:4 Zebbug Rangers FC Zebbug Rangers
  Mqabba FC Mqabba FC 1:1 Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
  Vittoriosa Vittoriosa Stars FC 0:0 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC
  Qrendi FC Qrendi FC 2:1 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs
matchday 9 Al-Sadd SC Al-Sadd SC 4:1 Al-Gharafa SC Al-Gharafa SC
  Al-Duhail SC Al-Duhail SC 2:0 Al-Arabi SC Al-Arabi SC
  Al-Sailiya SC Al-Sailiya SC 1:3 Qatar SC Qatar SC
matchday 24 Codru Lozova Codru Lozova 12:00 PM Dacia Buiucani Dacia B.
  Sheriff Sheriff Tiraspol postponed Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
matchday 6 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 0:1 Tractor FC Tractor
  Shahr Khodrou Shahr Khodrou FC 0:2 Esteghlal FC Esteghlal FC
Semi-Finals 2nd Leg Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 2:1 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
  Celaya Celaya FC 2:2 Tampico Madero Tampico Madero
  Atlante CF Atlante 0:0 Club Atlético Morelia Morelia
Final Columbus Crew Columbus Crew SC 3:0 Seattle Sounders FC Sounders FC