For using this site, please activate JavaScript.

Matches Nov 4, 2020

Group E
Sevilla FC Sevilla FC 9:00 PM FK Krasnodar Krasnodar
 
Chelsea Chelsea FC 9:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
Group F Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 6:55 PM SS Lazio Lazio
  Club Brugge Club Brugge KV 9:00 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Group G
FC Barcelona FC Barcelona 9:00 PM Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  Ferencváros Ferencvárosi TC 9:00 PM Juventus FC Juventus
Group H
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 6:55 PM Manchester United Man Utd
 
RB Leipzig RB Leipzig 9:00 PM Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 4
MSV Duisburg MSV Duisburg 7:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Matchday 7
FSV Zwickau FSV Zwickau moved Türkgücü München Türkgücü Münch.
Round of 16 Marathón CD Marathón 3:30 AM Antigua GFC Antigua GFC
Third Round A. Keciörengücü Ankara Keciörengücü 11:00 AM Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Boluspor Boluspor 11:00 AM Hacettepe Spor Hacettepe
  Menemen Spor Menemen Spor 11:00 AM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Giresunspor Giresunspor 11:00 AM Tekirdagspor Tekirdagspor
  Bandirmaspor Bandirmaspor 11:00 AM Belediye Derince Spor Bld Derince
  Ümraniyespor Ümraniyespor 11:00 AM Kirklarelispor Kirklarelispor
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 11:00 AM 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Ankaraspor Ankaraspor 11:00 AM Pazarspor Pazarspor
  Altinordu Altinordu FK 1:30 PM Fethiyespor Fethiyespor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 1:30 PM Alanya Kestelspor Alanya Kestel
  Karagümrük Fatih Karagümrük 1:30 PM Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
 
Kayserispor Kayserispor 4:00 PM Yomra Spor Yomra Spor
  Bursaspor Bursaspor 6:30 PM Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 3 Genoa Genoa CFC 5:00 PM Torino FC Torino
last 16 2nd leg Internacional Sport Club Internacional 1:30 AM Atlético Clube Goianiense Atlético-GO
  Ceará SC Ceará Sporting Club 11:00 PM Santos FC Santos FC
Matchday 9 Ural II Ural Ekaterinburg II 9:00 AM Master-Saturn Egorjevsk Master-Saturn
  Strogino II Strogino Moskau II 11:00 AM FK Ufa II Ufa II
  Rubin Kazan II Rubin Kazan II 12:00 PM Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
  Spartak II Spartak Moskow II 12:00 PM Dynamo Moscow II Dynamo M II
  FK Sochi II FK Sochi II 12:00 PM FK Krasnodar II Krasnodar II
  CSKA Moscow II CSKA Moscow II 12:00 PM Zenit St. Petersburg II Zenit II
  Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 12:30 PM FK Khimki II Khimki II
  FK Tambov II FK Tambov II 1:30 PM Arsenal Tula II Arsenal Tula II
  Rostov II FK Rostov II 3:00 PM Rotor Volgograd II Rotor Vg. II
Matchday 4
FC Zürich FC Zürich 6:00 PM FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 6
FC Luzern FC Luzern 6:00 PM FC Sion FC Sion
Matchday 22 Ilves Ilves Tampere 5:30 PM FC Honka FC Honka
  TPS Turun Palloseura 5:30 PM Kuopion Palloseura KuPS
  HJK Helsinki HJK Helsinki 5:30 PM FC Inter Turku FC Inter
  FC Haka FC Haka 5:30 PM IFK Mariehamn IFK Mariehamn
  FC Lahti FC Lahti 5:30 PM Helsinki IFK Helsinki IFK
  RoPS Rovaniemen Palloseura 5:30 PM SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 19 VPS Vaasan Palloseura 5:30 PM FC KTP FC KTP
Matchday 16 FC Honka II FC Honka II 5:30 PM Espoon Palloseura Espoon Pallos.
  FC Viikingit FC Viikingit 5:30 PM Pallokerho Keski-Uusimaa Pallokerho
Matchday 1 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 8:00 PM F91 Dudelange F91 Dudelange
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 8:00 PM Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 3:30 PM Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 4 Holzheimer SG Holzheimer SG 8:00 PM SC Reusrath SC Reusrath
Matchday 6 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 7:30 PM Ahrweiler BC Ahrweiler BC
  FC Gießen II FC Gießen II 8:00 PM SV 1913 Niedernhausen Niedernhausen
Quarter-Finals SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 7:00 PM FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
  VfB Oldenburg VfB Oldenburg 7:00 PM SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
Round of 16 SV Altenoythe SV Altenoythe moved VfL Oldenburg VfL Oldenburg
  TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück moved SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
  TB Uphusen TB Uphusen moved FC Hagen/Uthlede Hagen/Uthlede
First Round Burgaltendorf SV Burgaltendorf 6:30 PM KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 31 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 10:00 AM Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Mito HollyHock Mito HollyHock 11:00 AM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 11:00 AM Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 11:00 AM Machida Zelvia Machida Zelvia
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 11:00 AM Ehime FC Ehime FC
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 11:00 AM Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 11:00 AM FC Ryukyu FC Ryukyu
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 11:00 AM Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 11:00 AM Albirex Niigata Albirex Niigata
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 11:00 AM Tochigi SC Tochigi SC
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 11:00 AM Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 25 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 11:00 AM FC Gifu FC Gifu
  C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 11:00 AM Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 13 Tapatío CD Tapatío 12:00 AM Celaya FC Celaya
  Morelia Club Atlético Morelia 2:05 AM Cimarrones de Sonora Cimarrones
  Venados FC Venados FC Yucatán 4:05 AM Pumas Tabasco Pumas Tabasco
Matchday 8 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 4:00 PM NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 9 FK Sarajevo FK Sarajevo 6:30 PM FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 4 Khor Fakkan Khor Fakkan 3:00 PM Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
  Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 3:00 PM Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
  Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 6:00 PM Hatta Club Hatta Club
Matchday 26 Slavia Slavia Mozyr 1:00 PM Belshina Bobruisk Belshina
Second Round Arka Gdynia Arka Gdynia - Korona Kielce Korona Kielce
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 12:30 PM Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
final 1st leg Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 11:00 AM Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Matchday 10 Reading Reading FC 8:00 PM Preston North End Preston
  Watford Watford FC 8:00 PM Stoke City Stoke City
  Birmingham Birmingham City 8:45 PM Wycombe Wanderers Wycombe
  Derby Derby County 8:45 PM Queens Park Rangers QPR
  Nottm Forest Nottingham Forest 8:45 PM Coventry City Coventry
  Rotherham Rotherham United 8:45 PM Luton Town Luton
Second Round 2nd leg Deportes Tolima Deportes Tolima 1:30 AM Unión La Calera La Calera
  Huachipato FC Huachipato FC 11:15 PM CA Fénix CA Fénix
  São Paulo São Paulo Futebol Clube 11:15 PM Club Atlético Lanús Lanús
  Defensa Defensa y Justicia 11:15 PM Sportivo Luqueño Luqueño
  River Plate Atletico River Plate Montevideo 11:15 PM Atlético Nacional Atl. Nacional
Second Round Reichenau SVG Reichenau 6:00 PM FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
Third Round Avarta Avarta 4:45 PM FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 7 Steinsel  FC Alisontia Steinsel moved FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
Matchday 8 Marisca Mersch FC Marisca Mersch moved FC Berdenia Berbourg Berbourg
Second Round FC Red Black FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weim 8:00 PM FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
group 9 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 8:00 AM Rubin Kazan Rubin Kazan
Semi-Finals Valur Valur Reykjavík moved KR Reykjavík KR Reykjavík
  ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar moved FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 22 FCI Levadia FCI Levadia moved FC Flora Tallinn FC Flora
Round of 16 JK Trans Narva JK Trans Narva 5:00 PM Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
  Paide Paide Linnameeskond 5:00 PM JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 3 Atlético Grau Club Atlético Grau 12:00 AM Club Sporting Cristal Sport. Cristal
  FC Carlos Stein FC Carlos Stein 5:00 PM Universidad San Martín de Porres USM Porres
  Binacional Deportivo Binacional 9:30 PM Alianza Universidad Alianza UDH
Matchday 17 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 8:45 PM St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 7 Tampines Rovers Tampines Rovers 12:45 PM Garena Young Lions Young Lions
  Tanjong Pagar Tanjong Pagar United 12:45 PM Geylang International Geylang
  LC Sailors Lion City Sailors 12:45 PM Hougang United FC Hougang Utd.
Matchday 4 AS Livorno AS Livorno moved Juventus U23 Juventus U23
Matchday 2 Casertana Casertana FC 8:45 PM Calcio Foggia 1920 Foggia
Matchday 7 Catanzaro US Catanzaro 5:30 PM Palermo FC Palermo
Matchday 9 Gloria Buzau SCM Gloria Buzau 1:00 PM ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
Matchday 14 Salyut Belgorod Salyut Belgorod 1:00 PM Fakel-M Voronezh Fakel-M
Matchday 21 Odds BK Odds BK 7:00 PM Viking Stavanger Viking FK
Matchday 25 KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 1:00 PM Hamarkameratene HamKam
  Grorud IL Grorud IL 1:00 PM Strømmen IF Strømmen IF
  Asane Fotball Asane Fotball 1:00 PM Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  Raufoss IL Raufoss IL 6:00 PM Øygarden FK Øygarden FK
  Sandnes Ulf Sandnes Ulf 6:00 PM Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Tromsø IL Tromsø IL 6:00 PM Kongsvinger IL Kongsvinger
  Ranheim IL Ranheim IL 6:00 PM FK Jerv FK Jerv
  Sogndal IL Sogndal IL 8:00 PM Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 11 GKS Wikielec GKS Wikielec moved Jagiellonia Bialystok II Jagiellonia II
  Pogon II Pogon Szczecin II 12:00 PM Elana Torun Elana Torun
Matchday 12 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo moved Nielba Wagrowiec Nielba
Matchday 14 GKS Przodkowo GKS Przodkowo moved Unia Janikowo Unia Janikowo
  Swit Szczecin Swit Szczecin 1:30 PM Pomorzanin Torun Pomorzanin
Matchday 13 Gornik II Gornik Zabrze II moved Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
Matchday 17 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 1:30 PM Wisla Sandomierz Wisla Sand.
  Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau - Qyzyljar SK Petropavlovsk Qyzyljar
  Shakhter K. Shakhter Karaganda - Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
  Taraz FK Taraz 12:00 PM FC Astana FC Astana
Matchday 2 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 7:00 PM Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 15 Soroksár Soroksár SC 1:30 PM Szeged-Csanád - GA Szeged
  Dorog Dorogi FC 1:30 PM Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Debreceni EAC Debreceni EAC 1:30 PM Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
  ETO FC Győr ETO FC Győr 2:00 PM BFC Siófok BFC Siófok
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 6:00 PM Budaörsi SC Budaörs
  Pécsi MFC Pécsi MFC 6:00 PM Vasas FC Vasas FC
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 6:00 PM Debreceni VSC Debrecen
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 6:00 PM FC Ajka FC Ajka
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 6:00 PM Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 6:00 PM Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 11 Hutnik Krakow Hutnik Krakow - Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce - Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin Motor Lublin
  GKS Katowice GKS Katowice - Garbarnia Krakow Garbarnia
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow - Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  Lech Poznan II Lech Poznan II - Skra Czestochowa Skra Czesto.
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda - KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Gornik Polk. Gornik Polkowice - Blekitni Stargard Blekitni
Matchday 10 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 7:30 PM Altona 93 Altona 93
Matchday 13 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz moved VfR Aalen VfR Aalen
  SV Elversberg SV 07 Elversberg moved 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg moved Bahlinger SC Bahlinger SC
  FK Pirmasens FK Pirmasens moved FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
  Hessen Kassel KSV Hessen Kassel moved SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
  SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 moved SC Freiburg II SC Freiburg II
  Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf moved Kickers Offenbach K. Offenbach
  SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 6:00 PM Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 7:30 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  Bonner SC Bonner SC 7:30 PM Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 7:30 PM SV Straelen SV Straelen
  SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 7:30 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 7:30 PM VfB Homberg VfB Homberg
  RW Essen Rot-Weiss Essen 7:30 PM SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 7:30 PM Wuppertaler SV Wuppertaler SV
  Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 7:30 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 9 FC Bulle FC Bulle 8:15 PM Olympique de Genève FC Olymp. Genève
Matchday 13 FC Balzers FC Balzers moved FC Tuggen FC Tuggen
Matchday 4 MZ Hakka Meizhou Hakka 8:00 AM Taizhou Yuanda TZ Yuanda
  ZJ E. Greentown Zhejiang Energy Greentown 12:35 PM Chengdu Better City CD Better City
Matchday 13 FC Nöttingen FC Nöttingen 7:00 PM Freiburger FC Freiburger FC
Matchday 1 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 7:30 PM FSV Fernwald FSV Fernwald
  FC Hanau 93 FC Hanau 93 7:30 PM Türkgücü Friedberg Türk. Friedbg.
Matchday 12 1.FC Kleve 1.FC Kleve 7:30 PM TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch 7:30 PM SSVg Velbert 02 Velbert 02
  SF Baumberg SF Baumberg 7:30 PM SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 7:30 PM 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  SC Velbert SC Velbert 7:30 PM Cronenberger SC Cronenberger SC
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 7:30 PM TVD Velbert TVD Velbert
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 7:30 PM Schwarz-Weiß Essen SW Essen
Matchday 8 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 7:30 PM SV Gonsenheim SV Gonsenheim
Matchday 9 TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 7:30 PM FC Karbach FC Karbach
Matchday 8 SC Staaken SC Staaken 1919 7:30 PM FC Hansa Rostock II H. Rostock II
Matchday 4 SX Chang'an At. Shaanxi Chang'an Athletic 7:30 AM Nantong Zhiyun NT Zhiyun
  BJ BSU Beijing BSU 8:00 AM Liaoning Shenyang Urban LN SY Urban
  JX Liansheng Jiangxi Liansheng 11:00 AM Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
  BJ Renhe Beijing Renhe 12:35 PM Sichuan Jiuniu SC Jiuniu
Matchday 2 TSV Bordesholm TSV Bordesholm moved TSB Flensburg TSB Flensburg
Matchday 4 Heeslinger SC Heeslinger SC 7:30 PM Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 20 Krumkachi Krumkachi moved Sputnik Rechitsa Sputnik
First Round FC Sursee FC Sursee 8:00 PM FC Muri FC Muri
Matchday 4 AKA Salzb. U18 AKA Red Bull Salzburg U18 4:00 PM AKA LASK Juniors OÖ U18 AKA OÖ U18
Matchday 10 Legia U19 Legia Warsaw U19 12:00 PM Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
  UKS SMS U19 UKS SMS Lodz U19 12:00 PM Jagiellonia Bialystok U19 Jagiellonia U19
  Hutnik U19 Hutnik Cracow U19 12:00 PM Lech Poznan U19 Lech U19
Matchday 11 Lubin U19 Zaglebie Lubin U19 12:00 PM Wisla Cracow U19 Wisla U19
Matchday 5 Independiente Independiente del Valle - Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
  CD Olmedo CD Olmedo - Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
  CD El Nacional CD El Nacional - Delfín SC Delfín SC
  Portoviejo LDU de Portoviejo - Técnico Universitario Técnico U.
  CS Emelec CS Emelec - CD Universidad Católica Uni. Católica
  LDU Quito LDU Quito - Orense SC Orense
  Guayaquil City Guayaquil City FC - SD Aucas SD Aucas
  CD Macará CD Macará - Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
Matchday 9 Siemens/Großfeld KSV Siemens/Großfeld 7:30 PM FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
Matchday 22 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 4:00 PM EB/Streymur EB/Streymur
First Round SG Westerburg SG Westerburg moved FV Engers 07 FV Engers 07
Matchday 4 GX Baoyun Guangxi Baoyun 8:00 AM Zhejiang Yiteng ZJ Yiteng
  SH Boji CK Shanghai Boji Changkong 8:00 AM Yunnan Kunlu YN Kunlu
  ZB Cuju Zibo Cuju 8:00 AM Shanxi Longjin SX Longjin
Matchday 8 Caronnese SC Caronnese 2:30 PM ASD Imperia 1923 Imperia
  PDHA Pont Donnaz Hone Arnad 2:30 PM Fossano Calcio Fossano
  Bra AC Bra 2:30 PM Sanremese Calcio Sanremese
  Castellanzese USD Castellanzese 1921 2:30 PM USD Lavagnese 1919 Lavagnese
  Saluzzo AC Saluzzo 2:30 PM GS Arconatese Arconatese
  Borgosesia Borgosesia Calcio 2:30 PM Legnano AC Legnano
  Città Varese ASD Città Di Varese 2:30 PM FC Vado Vado
  Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 2:30 PM US Folgore Caratese Caratese
  Chieri ASD Chieri Calcio 2:30 PM AC Gozzano Gozzano
  Derthona HSL Derthona 2:30 PM FBC Casale Casale
Matchday 4 Vis Nova ASD Vis Nova Giussano 2:30 PM USD Caravaggio Caravaggio
Matchday 5 USD Breno USD Breno 2:30 PM Tritium Calcio 1908 Tritium
  Villa Valle Villa Valle 2:30 PM AC Ponte San Pietro Ponte S. Pietro
Matchday 8 Manzanese ASD Manzanese Calcio 2:30 PM GSD Ambrosiana Ambrosiana
  Virtus Bolzano Virtus Bolzano 2:30 PM APC Chions Chions
  Caldiero Caldiero Terme 2:30 PM AC Delta Porto Tolle Delta PT
  Mestre AC Mestre 2:30 PM AC Trento Trento
  Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 2:30 PM AC Belluno 1905 Belluno
  Clodiense Clodiense SSD 2:30 PM FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Cartigliano ASD Cartigliano 2:30 PM AC Campodarsego Campodarsego
  Union S.Giorgio Union San Giorgio Sedico 2:30 PM Union Feltre Union Feltre
  Adriese 1906 US Adriese 1906 2:30 PM Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
  Luparense Luparense FC 2:30 PM AC Este 1920 Este
Matchday 2 Aglianese Aglianese Calcio 1923 2:30 PM G.S. Bagnolese Bagnolese
Matchday 4 Correggese Correggese Calcio 1948 2:30 PM Mezzolara Calcio Mezzolara
  Real Forte USD Real Forte Querceta 2:30 PM Lentigione Calcio Lentigione
Matchday 5 Prato AC Prato 2:30 PM Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
Matchday 3 San Donato San Donato - Tavarnelle 2:30 PM CS Scandicci 1908 Scandicci
Matchday 4 Flaminia Calcio Flaminia 2:30 PM ACN Siena 1904 Siena
  Matese FC Matese moved FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
Matchday 5 Pineto Pineto Calcio 2:30 PM US Recanatese Recanatese
Matchday 4 Gladiator Gladiator 1924 moved Arzachena Costa Smeralda Arzachena
Matchday 5 Vis Artena Vis Artena 2:30 PM Sassari Latte Dolce Latte Dolce
  Puteolana Asd Puteolana 1902 moved ASD Team Altamura Team Altamura
Matchday 4 Licata Licata Calcio moved Paternò Calcio Paternò
  San Luca ASD San Luca moved Castrovillari Calcio Castrovillari
Matchday 5 Gelbison Gelbison Vallo della Lucania 2:30 PM Città di Sant'Agata Città S.Agata
  Roccella Roccella 2:30 PM Troina Troina
Group A Al-Duhail SC Al-Duhail SC - Qatar SC Qatar SC
  Al-Sadd SC Al-Sadd SC - Al-Khor SC Al-Khor SC
  Al-Sailiya SC Al-Sailiya SC - Al-Wakrah SC Al-Wakrah SC
Matchday 3 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 6:30 PM Orlando Pirates Orlando Pirates
  Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 6:30 PM TS Galaxy FC TS Galaxy FC
  AmaZulu FC AmaZulu FC 6:30 PM Black Leopards FC Black Leopards
  SuperSport Utd. SuperSport United 6:30 PM Stellenbosch FC Stellenbosch FC
  Baroka FC Baroka FC 6:30 PM Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
  Tshakhuma Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC 6:30 PM Swallows FC Swallows FC
  Cape Town City Cape Town City FC 6:30 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns

Select date

Player birthdays

  • Achraf Hakimi
    Date of birth: Nov 4, 1998  Morocco
    Position: Right Midfield
    Market value: 50,00 mil. €
    Inter Milan
    Age: 22 years

Coach birthdays