For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 22, 2020

Matchday 23 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 1:4 SC Victoria Hamburg SC Victoria
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 0:2 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
Hertha BSC Hertha BSC 0:5 1. FC Köln 1. FC Köln
 
SC Freiburg SC Freiburg 0:2 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:1 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:5 RB Leipzig RB Leipzig
 
Hamburger SV Hamburger SV 0:2 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 0:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:2 VfL Bochum VfL Bochum
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 2:0 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 25
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 0:2 SV Meppen SV Meppen
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 0:0 FSV Zwickau FSV Zwickau
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:3 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 3:1 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 0:2 Preußen Münster Preußen Münster
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 3:0 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 27
Chelsea Chelsea FC 2:1 Tottenham Hotspur Spurs
 
Burnley Burnley FC 3:0 AFC Bournemouth Bournemouth
  Sheffield Utd. Sheffield United 1:1 Brighton & Hove Albion Brighton
 
Crystal Palace Crystal Palace 1:0 Newcastle United Newcastle
 
Southampton Southampton FC 2:0 Aston Villa Aston Villa
 
Leicester Leicester City 0:1 Manchester City Man City
Matchday 25 Celta de Vigo Celta de Vigo 1:0 CD Leganés CD Leganés
 
FC Barcelona FC Barcelona 5:0 SD Eibar SD Eibar
  Real Sociedad Real Sociedad 3:0 Valencia CF Valencia
  Levante Levante UD 1:0 Real Madrid Real Madrid
  Bologna Bologna FC 1909 1:1 Udinese Calcio Udinese Calcio
  SPAL SPAL 1:2 Juventus FC Juventus
  Fiorentina ACF Fiorentina 1:1 AC Milan AC Milan
Matchday 26 Marseille Olympique Marseille 1:3 FC Nantes FC Nantes
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 0:0 SC Amiens SC Amiens
  SCO Angers SCO Angers 1:0 HSC Montpellier Montpellier
  LOSC Lille LOSC Lille 3:0 FC Toulouse Toulouse
  Dijon FCO Dijon 1:1 AS Monaco Monaco
Matchday 20
SV Mattersburg SV Mattersburg 0:0 SC Rheindorf Altach SCR Altach
 
WSG Tirol WSG Tirol 2:0 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:2 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 26 FC Voluntari FC Voluntari 2:0 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
  FCSB FCSB 1:1 AFC Chindia Targoviste Chindia
Matchday 23
FC Thun FC Thun 1:1 FC Luzern FC Luzern
 
FC Zürich FC Zürich 1:1 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 24 FC Emmen FC Emmen 4:2 Willem II Tilburg Willem II
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  Heerenveen SC Heerenveen 2:2 ADO Den Haag ADO Den Haag
  FC Groningen FC Groningen 0:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 23 Göztepe U19 Göztepe U19 1:3 Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 1:2 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 12:30 PM Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 1:3 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Altinordu U19 Altinordu FK U19 2:1 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 3:2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 2:0 Konyaspor U19 Konyaspor U19
 
Kayserispor Kayserispor 2:2 Konyaspor Konyaspor
  Göztepe Göztepe 1:1 Gaziantep FK Gaziantep FK
 
Besiktas Besiktas JK 2:2 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 28 Aberdeen FC Aberdeen FC 1:2 Ross County FC Ross County
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 0:0 Motherwell FC Motherwell FC
  Hibernian FC Hibernian FC 1:1 Livingston FC Livingston FC
Matchday 19 FK Mariupol FK Mariupol 1:2 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 2:1 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 25 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 1:1 Panathinaikos Athens Panathinaikos
  PAS Lamia PAS Lamia 1964 2:2 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 18 Apollon Pontou Apollon Pontou 1:3 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Matchday 23 UR Namur FLV Union Namur Fosses-la-Ville 1:2 RRC Stockay-Warfusée Stockay
  RE Durbuy Royale Entente Durbuy 1:1 RFC Meux RFC Meux
  CS Onhaye CS Onhaye 1:1 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 27 Standard Liège Standard Liège 1:0 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  Mouscron Royal Excel Mouscron 0:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
  KV Oostende KV Oostende 1:1 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  KV Mechelen KV Mechelen 4:0 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
  KVC Westerlo KVC Westerlo 2:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
  KSV Roeselare KSV Roeselare 2:2 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 19 RFC Seraing RFC Seraing 1:1 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 21 URSL Visé URSL Visé 1:0 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 23 Zwevezele SKV Zwevezele 2:1 KFC VW Hamme VW Hamme
  KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 1:2 FC Gullegem FC Gullegem
  KSV Temse KSV Temse 0:1 KRC Gent KRC Gent
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 0:4 FC Knokke FC Knokke
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1:2 KVK Westhoek KVK Westhoek
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC 4:4 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  ASV Geel AS Verbroedering Geel 1:0 Diegem Sport Diegem Sport
  KS Hasselt Koninklijke Sporting Hasselt 1:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 22 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 3:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 0:0 1.FC Slovácko Slovácko
  Slavia Prague SK Slavia Prague 2:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 4:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  Proleter FK Proleter Novi Sad 1:0 FK Indjija Indjija
  FK TSC FK TSC Backa Topola 1:1 FK Partizan Belgrade Partizan
  Radnik FK Radnik Surdulica 2:2 FK Macva Sabac Macva
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:0 FK Cukaricki Cukaricki
  Rad FK Rad 2:0 FK Napredak Krusevac Napredak
  Red Star Red Star Belgrade 2:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 23 Hajduk Split HNK Hajduk Split 6:0 HNK Gorica HNK Gorica
  HNK Rijeka HNK Rijeka 1:0 NK Osijek NK Osijek
  Arka Gdynia Arka Gdynia 3:2 Rakow Czestochowa Rakow
  Legia Warszawa Legia Warszawa 4:0 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Piast Gliwice Piast Gliwice 1:0 Cracovia Cracovia
Matchday 22 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 3:1 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
  Cherno More Cherno More Varna 2:2 Levski Sofia Levski Sofia
  CSKA Sofia CSKA Sofia 1:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 21 NK Triglav NK Triglav Kranj 3:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  NK Celje NK Celje 2:0 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Maribor NK Maribor 1:1 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 14 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 4:0 US Hostert US Hostert
Matchday 22 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 0:1 Újpest FC Újpest FC
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 4:1 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Paksi FC Paksi FC 4:2 Debreceni VSC Debrecen
  Kisvárda Kisvárda FC 2:2 Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Honvéd Budapest Honvéd FC 1:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 3:0 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 20 Pohronie FK Pohronie 0:1 MSK Zilina MSK Zilina
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:0 AS Trencin AS Trencin
  Michalovce MFK Zemplin Michalovce 1:0 FC Nitra FC Nitra
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:3 SKF Sered SKF Sered
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 0:0 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 16 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 0:2 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
  Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 6:0 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
  MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 1:0 FSV Bernau FSV Bernau
  E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 0:4 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
  Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 6:2 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 3:0 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
  SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 1:2 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
  Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 2:3 RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
Matchday 30 Woltmershausen TS Woltmershausen 2:3 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
  VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 0:1 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
Matchday 15 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 2:00 PM SVT Neumünster SVT Neumünster
Matchday 18 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 0:0 VSF Amern VSF Amern
Matchday 20 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 2:0 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 16 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 0:0 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen 3:0 LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 2:1 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 1:2 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 6:1 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 19 TSV Essingen TSV Essingen 2:1 VfL Sindelfingen Sindelfingen
  VfL Pfullingen VfL Pfullingen 1:0 SV Fellbach SV Fellbach
  TSG Backnang TSG Backnang 3:0 TSV Heimerdingen Heimerdingen
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 2:2 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  TSV Berg TSV Berg 1:3 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 4:0 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 2:5 TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
Matchday 17 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 1:1 SV Pastow SV Pastow
  Penzliner SV Penzliner SV 1:1 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  Güstrower SC Güstrower SC 09 1:1 Grimmener SV Grimmener SV
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 0:3 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 0:5 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 20 Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 2:0 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
  Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 1:1 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
  Eintr. Elster SV Eintracht Elster 3:0 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
  SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 0:0 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
  RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 1:0 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 17 TuS Tengern TuS Tengern 2:30 PM SC Herford SC Herford
Matchday 21 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 1:1 Club Atlético Patronato CA Patronato
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 0:1 Racing Club Racing Club
  Independiente Club Atlético Independiente 0:1 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Matchday 18 Rafaela Atlético de Rafaela 1:3 Defensores de Belgrano Defensores
  Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 1:1 Brown de Adrogue Brown Adrogue
  Barracas C. Club Atlético Barracas Central 2:3 Club Atlético Belgrano Belgrano
  Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 0:0 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
  Instituto AC Instituto AC Córdoba 0:0 Club Deportivo Riestra CD Riestra
  Agropecuario Argentino Agropecuario 0:1 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
  All Boys CA All Boys Buenos Aires 2:1 Club Atlético Tigre Tigre
Matchday 7 Atlas Atlas Guadalajara 0:2 CF Pachuca CF Pachuca
  Puebla FC Puebla FC 2:0 Deportivo Toluca Toluca
  Club Tijuana Club Tijuana 0:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 6 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:0 Envigado FC Envigado
  Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 2:0 CD América de Cali CD América
  Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 0:1 Deportivo Pereira Pereira
  Indep. Medellín Independiente Medellín 1:3 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:1 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 4:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 0:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:0 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 19 Taawon Al-Taawon 1:1 Al-Raed Al-Raed
  Al-Hazm Al-Hazm 0:2 Al-Nassr FC Al-Nassr
  Hilal Al-Hilal Riyadh 1:0 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 23 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:3 KF Laçi KF Laçi
  KF Vllaznia KF Vllaznia 4:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
  FK Partizani FK Partizani 2:2 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
  KF Skënderbeu KF Skënderbeu 5:00 PM KF Teuta KF Teuta
Matchday 20 Brisbane Roar Brisbane Roar 1:1 Perth Glory Perth Glory
  Newcastle Newcastle United Jets 1:1 Melbourne Victory Melbourne
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:0 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  Velez Mostar FK Velez Mostar 2:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  FK Sarajevo FK Sarajevo 6:2 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 4 Estudiantes Estudiantes de Mérida 4:0 Carabobo FC Carabobo FC
  Metropolitanos Metropolitanos FC 2:1 GV Maracay GV Maracay
  Aragua FC Aragua FC 0:1 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 19 US Biskra US Biskra 1:0 CR Belouizdad CR Belouizdad
  NC Magra NC Magra 0:1 ES Sétif ES Sétif
  Paradou AC Paradou AC 0:1 JS Saoura JS Saoura
  NA Hussein Dey NA Hussein Dey 1:1 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
  JS Kabylie JS Kabylie 4:1 ASO Chlef ASO Chlef
  MC Oran MC Oran 3:1 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
  CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 1:3 CS Constantine CS Constantine
Matchday 17 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 1:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
  Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 3:2 Wydad Casablanca Wydad AC
  FUS Rabat FUS Rabat 2:1 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 16 CS Chebba CS Chebba 0:1 Club Africain Tunis Club Africain
  US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 2:2 US Tataouine US Tataouine
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 5:1 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 26 Falkirk FC Falkirk FC 1:0 Montrose FC Montrose
  Peterhead FC Peterhead FC 0:2 Airdrieonians FC Airdrieonians
  Raith Rovers Raith Rovers FC 1:0 Clyde FC Clyde FC
  Dumbarton FC Dumbarton FC 4:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  East Fife East Fife FC 4:2 Stranraer FC Stranraer
Matchday 16 VV Goes VV Goes 3:0 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 34 Brentford Brentford FC 2:2 Blackburn Rovers Blackburn
  Nottm Forest Nottingham Forest 0:0 Queens Park Rangers QPR
  Barnsley FC Barnsley FC 1:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
  Preston NE Preston North End 2:1 Hull City Hull City
 
Swansea Swansea City 3:1 Huddersfield Town Huddersfield
  Stoke City Stoke City 2:0 Cardiff City Cardiff
  Leeds Leeds United 1:0 Reading FC Reading
  Birmingham Birmingham City 3:3 Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Bristol City Bristol City 0:3 West Bromwich Albion West Brom
  Wigan Wigan Athletic 1:0 Millwall FC Millwall
  Charlton Charlton Athletic 3:1 Luton Town Luton
Matchday 26 Elgin City Elgin City FC 4:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Stirling Stirling Albion FC 4:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Annan Athletic Annan Athletic FC 2:1 Albion Rovers FC Albion Rovers
  Cove Rangers Cove Rangers FC 2:0 Queen's Park FC Queen's Park
  Edinburgh City Edinburgh City FC 0:0 Brechin City FC Brechin City
Group B FC Lahti FC Lahti 0:1 FC Haka FC Haka
  Ilves Ilves Tampere 3:0 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Group C IF Gnistan IF Gnistan 2:5 Myllykosken Pallo -47 MYPA
  Ekenäs IF Ekenäs IF 2:2 Musan Salama MuSa
  FC KTP FC KTP 4:1 Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Group D AC Oulu AC Oulu 4:0 SJK Seinäjoki II SJK II
  Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 0:0 AC Kajaani AC Kajaani
Matchday 2 Boston River Club Atlético Boston River 2:3 CA Rentistas Rentistas
  CA Cerro Club Atlético Cerro 0:0 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Group 2 Fram Reykjavík Fram Reykjavík 1:3 KA Akureyri KA Akureyri
Group 3 HK Kópavogs HK Kópavogs 2:0 Thróttur Reykjavík Thróttur
group 4 Valur Valur Reykjavík 2:3 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
  Stjarnan Stjarnan Gardabaer 1:2 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 4 Binacional Deportivo Binacional 1:0 UTC Cajamarca Club UTC
  Municipal Deportivo Municipal 1:1 FC Carlos Stein FC Carlos Stein
  Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 0:0 Sport Huancayo Sport Huancayo
  Atlético Grau Club Atlético Grau 2:3 Sport Boys Callao Sport Boys
  Cusco FC Cusco FC 3:1 FBC Melgar FBC Melgar
Matchday 1 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 0:2 Drogheda United FC Drogheda United
  Longford Town Longford Town FC 2:0 Shamrock Rovers U19 Shamrock U19
Matchday 7 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 8:3 Chin United Chin Utd.
  Yangon Utd. Yangon United FC 2:2 Shan United FC Shan Utd.
  Zwekapin Utd. Zwekapin United FC 1:1 Rakhine United FC Rakhine Utd.
Final Tampines Rovers Tampines Rovers FC 3:0 Hougang United FC Hougang Utd.
Matchday 35 MK Dons Milton Keynes Dons 1:0 Bolton Wanderers Bolton
  Wycombe Wycombe Wanderers 3:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Southend United Southend United 2:3 Burton Albion Burton Albion
  Ipswich Ipswich Town 0:1 Oxford United Oxford United
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 0:0 Blackpool FC Blackpool
  Accrington Accrington Stanley 1:2 Rotherham United Rotherham
  Shrewsbury Shrewsbury Town 1:0 Doncaster Rovers Doncaster
  Sunderland Sunderland AFC 3:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
  Rochdale Rochdale AFC 1:2 Coventry City Coventry
  Fleetwood Fleetwood Town 1:0 Portsmouth FC Portsmouth
  Lincoln City Lincoln City 0:0 Gillingham FC Gillingham FC
  Walsall Walsall FC 2:2 Port Vale FC Port Vale
  Crawley Town Crawley Town 2:0 Stevenage FC Stevenage
  Plymouth Plymouth Argyle 0:0 Cambridge United Cambridge Utd.
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2:0 Macclesfield Town Macclesfield
  Salford Salford City 1:2 Colchester United Colchester Utd.
  Leyton Orient Leyton Orient 2:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 1:0 Forest Green Rovers Forest Green
  Carlisle United Carlisle United 2:2 Morecambe FC Morecambe FC
  Newport County Newport County 2:1 Bradford City Bradford
  Swindon Town Swindon Town 3:1 Grimsby Town Grimsby Town
  Cheltenham Cheltenham Town 1:0 Mansfield Town Mansfield Town
  Northampt. Town Northampton Town 2:0 Exeter City Exeter City
Matchday 36 Chesterfield FC Chesterfield FC 4:0 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
  Boreham Wood Boreham Wood FC 1:0 Yeovil Town Yeovil Town
  Harrogate Town Harrogate Town 3:0 Eastleigh FC Eastleigh FC
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:2 Aldershot Town Aldershot Town
  Chorley FC Chorley FC 0:1 Barnet FC Barnet
  Woking FC Woking FC 1:1 Stockport County Stockport
  Dover Athletic Dover Athletic 5:1 AFC Fylde Fylde
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 2:0 Solihull Moors Solihull Moors
  Bromley Bromley FC 0:2 Wrexham AFC Wrexham
  Torquay United Torquay United FC 1:0 FC Halifax Town Halifax Town
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:0 Notts County Notts County
  Sutton Utd Sutton United 2:2 Barrow AFC Barrow
Matchday 30 Institute FC Institute FC 0:4 Coleraine FC Coleraine
  Glenavon Glenavon FC 2:2 Glentoran FC Glentoran
  Larne FC Larne FC 1:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Carrick Rangers Carrick Rangers 1:2 Dungannon Swifts Dungannon
  Cliftonville Cliftonville FC 1:1 Ballymena United Ballymena
Matchday 18 Knockbreda FC Knockbreda FC 4:00 PM Newry City AFC Newry City
Matchday 29 Ballinamallard Ballinamallard United 4:00 PM PSNI FC PSNI FC
  Ballyclare Ballyclare Comrades FC 4:00 PM Loughgall FC Loughgall
  HW Welders Harland & Wolff Welders 4:00 PM Dergview FC Dergview
  Queen's Uni Queen's University 4:00 PM Dundela FC Dundela FC
  Ards FC Ards FC 4:00 PM Portadown FC Portadown
Matchday 14 Armagh City FC Armagh City FC 12:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Tobermore Tobermore United FC 12:00 AM Newington YC Newington YC
  Dollingstown FC Dollingstown FC 12:00 AM Limavady United Limavady United
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC 12:00 AM Banbridge Town Banbridge
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 12:00 AM Moyola Park AFC Moyola Park
  Portstewart FC Portstewart FC 12:00 AM Bangor FC Bangor
Matchday 25 Cittadella AS Cittadella 3:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
  Trapani Trapani Calcio 1:1 Spezia Calcio Spezia Calcio
  Virtus Entella Virtus Entella 0:4 Benevento Calcio Benevento
  Ascoli Ascoli Calcio moved US Cremonese Cremonese
  AC Pisa AC Pisa 1909 1:2 Venezia FC Venezia
Matchday 27 Carrarese Carrarese Calcio 1908 3:0 AC Gozzano Gozzano
  Renate AC Renate 1:2 US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Monza AC Monza 1:1 SS Arezzo Arezzo
  Siena Robur Siena 1:1 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 0:0 Rimini FC Rimini
  Modena Modena FC 2018 1:0 FC Südtirol Südtirol
  Fermana Fermana FC 1:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 2:0 Imolese Calcio 1919 Imolese
  Rieti FC Rieti 0:2 Teramo Calcio 1913 Teramo
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 4:0 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 5 Huachipato FC Huachipato FC 1:0 CD Cobresal Cobresal
Matchday 29 Alcorcón AD Alcorcón 1:1 UD Las Palmas UD Las Palmas
  UD Almería UD Almería 0:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  Girona Girona FC 2:0 SD Ponferradina Ponferradina
  CD Tenerife CD Tenerife 1:0 Elche CF Elche CF
  Albacete Albacete Balompié 2:1 CD Numancia CD Numancia
Matchday 26 Lens RC Lens 1:4 SM Caen SM Caen
Matchday 23 Red Star FC Red Star FC 1:0 Stade Lavallois Stade Lavallois
Matchday 22 CS Mioveni CS Mioveni 0:2 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
  Sportul Snagov CS Sportul Snagov 0:3 Gloria Buzau Gloria Buzau
  Ripensia Ripensia Timisoara 3:0 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
  SSC Farul SSC Farul Constanta 3:1 Concordia Chiajna Chiajna
  Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 2:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
  Pandurii T.-Jiu Pandurii Targu Jiu 1:4 CSM Resita Resita
  Tondela CD Tondela 1:2 Rio Ave FC Rio Ave FC
  Belenenses SAD Belenenses SAD 1:0 CS Marítimo Marítimo
  Leixões Leixões SC 0:0 SC Covilhã Covilhã
  Oliveirense UD Oliveirense 2:1 Casa Pia AC Casa Pia
  FC Porto B FC Porto B 1:1 Estoril Praia Estoril
  Chaves GD Chaves 1:2 CD Feirense Feirense
Matchday 31 Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 2:2 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
  Marítimo U23 CS Marítimo U23 1:2 CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
  Famalicão U23 FC Famalicão U23 1:0 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
  Sporting CP U23 Sporting CP U23 3:2 SL Benfica U23 Benfica U23
  Belenenses U23 Belenenses SAD U23 1:1 Portimonense SC U23 Portimonense 23
Matchday 25 Arbroath Arbroath FC interrupted Ayr United FC Ayr United
  Morton Greenock Morton FC 4:4 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Partick Thistle Partick Thistle FC moved Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 0:1 Dundee FC Dundee FC
Matchday 23 Ümraniyespor Ümraniyespor 2:0 Keciörengücü Keciörengücü
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 2:1 Bursaspor Bursaspor
  Akhisarspor Akhisarspor 0:2 Fatih Karagümrük Karagümrük
  Adana Demirspor Adana Demirspor 4:2 Altinordu FK Altinordu
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 0:3 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 1:1 FC Vaduz FC Vaduz
  FC Chiasso FC Chiasso 2:0 FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 21 Diagoras Diagoras Rodou 1:0 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
  Olymp. Volou Olympiakos Volou 1:1 Niki Volou Niki Volou
  OF Ierapetras OF Ierapetras 1:0 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
  PO Triglias PO Triglias 0:2 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
Matchday 25 Atromitos U19 Atromitos Athens U19 4:2 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
  AEK Athens U19 AEK Athens U19 2:2 OFI Crete U19 OFI Crete U19
  Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 2:3 Panionios Athen U19 Panionios U19
  Volos NPS U19 Volos NPS U19 4:0 AE Larisa U19 AE Larisa U19
Matchday 16 Budejovice U19 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 10:30 AM MFK Karvina U19 Karvina U19
  Slovacko U19 1.FC Slovacko U19 11:00 AM FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
  SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 11:00 AM FK Meteor Praha U19 FK Meteor U19
  Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 11:00 AM FK Pardubice U19 Pardubice U19
  Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 11:00 AM Slezsky FC Opava U19 SFC Opava U19
  Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 1:00 PM 1.FK Pribram U19 Pribram U19
Matchday 17 HNK Sibenik HNK Sibenik 3:3 NK Rudes NK Rudes
  NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb 1:1 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
  Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 2:2 HNK Orijent Rijeka NK Orijent 1919
  NK Solin NK Solin 3:1 NK Sesvete NK Sesvete
Matchday 4 FC Haka U19 FC Haka U19 0:2 FC Honka U19 FC Honka U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 3:1 HJK Helsinki U19 HJK U19
  FC Espoo U19 FC Espoo U19 2:00 PM Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
  MPS U19 Malmin Palloseura U19 5:00 PM FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
  Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 5:0 Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
  Jazz U19 FC Jazz U19 6:30 PM FC Inter Turku U19 FC Inter U19
Group 1 Sandviken Sandvikens IF 1:3 Mjällby AIF Mjällby
  Djurgarden Djurgardens IF 3:2 Dalkurd FF Dalkurd
Matchday 21 Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 1:1 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
  OFK Petrovac OFK Petrovac 2:2 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
  OFK Grbalj OFK Grbalj 0:0 FK Podgorica FK Podgorica
Matchday 16 West Ham U18 West Ham United U18 3:1 Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
  Liverpool U18 Liverpool FC U18 2:4 Manchester City U18 Man City U18
  Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 5:0 Middlesbrough FC U18 Boro U18
  Stoke U18 Stoke City U18 2:1 West Bromwich Albion U18 West Brom U18
  Southampton U18 Southampton FC U18 1:3 Fulham FC U18 Fulham U18
  Arsenal U18 Arsenal FC U18 2:5 Leicester City U18 Leicester U18
  Man Utd U18 Manchester United U18 1:2 Derby County U18 Derby U18
  Blackburn U18 Blackburn Rovers U18 moved Newcastle United U18 Newcastle U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 2:7 Everton FC U18 Everton U18
  Aston Villa U18 Aston Villa U18 3:3 Norwich City U18 Norwich U18
  Swansea U18 Swansea City U18 moved Reading FC U18 Reading U18
Matchday 25 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 3:0 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
  FC Ashdod FC Ashdod 1:2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 2:0 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
  Hapoel Hadera Hapoel Hadera 1:4 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
Matchday 26 Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 1:0 Coruxo FC Coruxo FC
  SD Leioa SD Leioa 2:2 Haro Deportivo Haro Deportivo
  Bilbao Athletic Bilbao Athletic 1:1 Arenas Club Arenas Club
  FC Barcelona B FC Barcelona B 0:0 Hércules CF Hércules CF
  CD Badajoz CD Badajoz 2:0 CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Villarrubia CF Villarrubia CF 5:1 Mérida AD Mérida AD
Matchday 23 VfB Lübeck VfB Lübeck 4:0 Holstein Kiel II Holst. Kiel II
  Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 0:0 Germania Halberstadt G. Halberstadt
  Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 1:3 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 1:2 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  VfB Auerbach VfB Auerbach 3:2 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 21 K. Offenbach Kickers Offenbach 3:0 Bahlinger SC Bahlinger SC
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 3:0 SC Freiburg II SC Freiburg II
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 1:0 VfR Aalen VfR Aalen
  FK Pirmasens FK Pirmasens 0:0 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 2:1 FC Gießen FC Gießen
  FSV Frankfurt FSV Frankfurt 0:1 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Matchday 26 1.FC Köln II 1.FC Köln II 1:1 TuS Haltern TuS Haltern
  SC Verl SC Verl 0:0 Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  Bonner SC Bonner SC 2:2 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  Schalke 04 II FC Schalke 04 II 0:0 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
  VfB Homberg VfB Homberg 2:2 Borussia Dortmund II B. Dortmund II
Group A Hekari United PRK Hekari United FC 2:1 ABM Galaxy FC ABM Galaxy FC
  Hienghene Sport Hienghene Sport 0:4 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
Matchday 17 VfB Ginsheim VfB Ginsheim 2:0 SV Steinbach SV Steinbach
Matchday 20 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 2:00 PM SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
Matchday 18 SW Essen Schwarz-Weiß Essen 1:0 SC Union Nettetal SC Union Nettetal
  Holzwickeder SC Holzwickeder SC 2:00 PM Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
Matchday 17 Brandenburg. SC Brandenburger SC Süd 1:4 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
  BW Berlin Blau-Weiß 90 Berlin 2:1 Ludwigsfelder FC Ludwigsfelde
  Torgelower FC Torgelower FC Greif 1:1 1.FC Lok Stendal Lok Stendal
  SC Staaken SC Staaken 1919 2:2 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06
  VfB Krieschow VfB 1921 Krieschow 5:0 FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
  Sandersdorf Union Sandersdorf 3:2 FC Einheit Rudolstadt Ein. Rudolstadt
  FC Grimma FC Grimma 2:1 FC International Leipzig Inter Leipzig
  VFC Plauen VFC Plauen 3:0 FC Eilenburg FC Eilenburg
  VfL Halle 96 VfL Halle 1896 1:0 FC Oberlausitz Neugersdorf FCO Neugersdorf
  FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 6:0 TV Askania Bernburg Askan. Bernburg
Matchday 19 BTS Neustadt BTS Neustadt 2:2 ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
  SG Aumund-Veg. SG Aumund-Vegesack 2:2 SC Borgfeld SC Borgfeld
Matchday 12 Husumer SV Husumer SV 2:00 PM SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche 08 II
Matchday 13 PSV Neumünster PSV Union Neumünster 2:00 PM TSV Bordesholm TSV Bordesholm
Matchday 16 TSV Kropp TSV Kropp 2:00 PM TSB Flensburg TSB Flensburg
Matchday 17 Eutin 08 Eutin 08 2:00 PM SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
Matchday 23 FT Braunschweig FT Braunschweig 1:1 FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthl.
  HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 1:2 SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
Matchday 14 Groningen U19 FC Groningen U19 1:0 PSV Eindhoven U19 PSV U19
Matchday 6 ADO U19 ADO Den Haag U19 12:00 PM Almere City FC U19 Almere City U19
  Emmen U19 FC Emmen U19 12:00 PM NEC Nijmegen U19 NEC U19
  Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 12:00 PM Sparta Rotterdam U19 Sparta U19
  Alphense B. U19 Alphense Boys U19 12:00 PM NAC Breda U19 NAC Breda U19
Matchday 5 Feyenoord U17 Feyenoord U17 3:0 Sparta Rotterdam U17 Sparta R. U17
  FC Utrecht U17 FC Utrecht U17 2:0 Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 4:0 sc Heerenveen U17 Heerenveen U17
Matchday 18 Niendorf U19 Niendorfer TSV U19 0:5 RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
  Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 1:1 SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
  E. Cottbus U19 FC Energie Cottbus U19 1:2 VfL Wolfsburg U19 Wolfsburg U19
  Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 4:1 Dynamo Dresden U19 D. Dresden U19
  Aachen U19 Alemannia Aachen U19 0:3 Borussia Mönchengladbach U19 M'gladbach U19
  VfL Bochum U19 VfL Bochum U19 0:1 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
  Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 5:0 Arminia Bielefeld U19 Bielefeld U19
  Pr. Münster U19 Preußen Münster U19 0:4 Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
Matchday 16 Kohfidisch ASK Kohfidisch 4:1 SC Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn
Matchday 18 SSV Ulm U19 SSV Ulm 1846 U19 2:5 VfB Stuttgart U19 Stuttgart U19
  Hoffenheim U19 TSG 1899 Hoffenheim U19 3:1 SpVgg Greuther Fürth U19 Gr. Fürth U19
  Karlsruhe U19 Karlsruher SC U19 0:2 Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
  Heidenheim U19 1.FC Heidenheim 1846 U19 1:6 FC Bayern Munich U19 FC Bayern U19
Matchday 19 D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 2:1 FC Energie Cottbus U17 E. Cottbus U17
  RB Leipzig U17 RasenBallsport Leipzig U17 4:0 Chemnitzer FC U17 Chemnitz U17
  Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 3:0 VfL Wolfsburg U17 Wolfsburg U17
  W. Bremen U17 SV Werder Bremen U17 4:2 Eintracht Braunschweig U17 Braunschw. U17
  St. Pauli U17 FC St. Pauli U17 1:1 Hannover 96 U17 Hannover 96 U17
  U. Berlin U17 1.FC Union Berlin U17 4:3 FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
  Leverkusen U17 Bayer 04 Leverkusen U17 7:3 Fortuna Düsseldorf U17 Düsseldorf U17
  Bielefeld U17 Arminia Bielefeld U17 1:2 Borussia Dortmund U17 B. Dortmund U17
  1.FC Köln U17 1.FC Köln U17 2:1 FC Schalke 04 U17 Schalke 04 U17
  Unterrath U17 SG Unterrath U17 0:1 Preußen Münster U17 Pr. Münster U17
  Gr. Fürth U17 SpVgg Greuther Fürth U17 3:0 SC Freiburg U17 SC Freiburg U17
  FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 0:0 SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
  Frankfurt U17 Eintracht Frankfurt U17 3:0 TSG 1899 Hoffenheim U17 Hoffenheim U17
  St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 2:3 1.FC Nürnberg U17 Nürnberg U17
  FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 3:0 VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
Matchday 21 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 3:0 Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
  Apol. Limassol Apollon Limassol 3:2 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Quarter-Finals JIPPO JIPPO Joensuu 1:0 AET Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
Matchday 8 SS Folgore SS Folgore/Falciano 0:0 AC Libertas AC Libertas
  La Fiorita La Fiorita 1967 2:1 SS Murata Murata
  Cailungo SP Cailungo 1:4 S.S. Virtus Virtus
  Tre Penne SP Tre Penne 0:2 SP Tre Fiori Tre Fiori
Matchday 2 Portoviejo LDU de Portoviejo 2:4 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
  CD Olmedo CD Olmedo 1:2 CD Macará CD Macará
  Delfín SC Delfín SC 1:2 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
  LDU Quito LDU Quito 2:3 Independiente del Valle Independiente
Matchday 11 Guadalupe FC Guadalupe FC 0:0 CS Cartaginés Cartaginés
Matchday 18 FK Qabala FK Qabala 0:2 Neftchi Baku Neftchi Baku
  Keshla Keshla FK 4:0 Zira FC Zira FC
Matchday 5 Lynx FC Lynx FC 2:3 St Joseph's FC St Joseph's FC
  Bruno's Magpies FC Bruno's Magpies 0:5 Europa FC Europa FC
  Glacis United Glacis United 0:1 Mons Calpe SC Mons Calpe
Matchday 25 Odense BK U19 Odense Boldklub U19 4:0 Vejle Boldklub U19 Vejle BK U19
Matchday 20 Cagliari U19 Cagliari Primavera 1:0 Torino Primavera Torino U19
  Inter U19 Inter Milan Primavera 3:0 Genoa Primavera Genoa U19
  Empoli U19 Empoli Primavera 1:1 Sassuolo Primavera Sassuolo U19
  Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 4:2 Bologna Primavera Bologna U19
Matchday 18 Spezia U19 Spezia Primavera 1:1 Virtus Entella Primavera Entella U19
  Pordenone U19 Pordenone Primavera 0:0 Parma Primavera Parma U19
  Milan U19 Milan Primavera 3:1 SPAL Primavera SPAL U19
  Venezia U19 Venezia Primavera 1:3 Udinese Primavera Udinese U19
  Crotone U19 Crotone Primavera