Prva Liga RS
Bosnia-Herzegovina
League level:
Second Tier
- Number of teams: 18 teams
- Players: 406
- Foreigners: 83 Players 20.4%
- ø-Market value: €42k
- ø-Age: 24.7
Complete Prva Liga RS schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/8/205:00 PM | ||||||
(11.) S. Novi Grad | 0:0 | Slavija S. (7.) | ||||
(12.) Zeljeznicar BL | 0:0 | Rudar Prijedor (10.) | ||||
(9.) Sutjeska Foca | 0:0 | Sloga Doboj (8.) | ||||
(16.) Zvijezda 09 | 0:4 | Kozara Gradiska (1.) | ||||
(3.) Drina Zvornik | 3:1 | Ljubic Prnjavor (14.) | ||||
(4.) Tekstilac | 2:1 | Jedinstvo Brcko (13.) | ||||
(5.) Leotar Trebinje | 1:1 | Kozarska Dubica (6.) | ||||
8:30 PM | ||||||
(2.) FK Alfa Modriča | 3:0 | Podrinje (15.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/15/205:00 PM | ||||||
(11.) Slavija S. | 1:1 | Kozarska Dubica (10.) | ||||
(16.) Jedinstvo Brcko | 0:1 | Leotar Trebinje (4.) | ||||
(7.) Ljubic Prnjavor | 4:0 | Tekstilac (9.) | ||||
(15.) Podrinje | 0:0 | Drina Zvornik (3.) | ||||
(1.) Kozara Gradiska | 1:1 | FK Alfa Modriča (2.) | ||||
(14.) Sloga Doboj | 1:3 | Zvijezda 09 (8.) | ||||
(5.) Rudar Prijedor | 2:1 | Sutjeska Foca (12.) | ||||
(6.) S. Novi Grad | 1:0 | Zeljeznicar BL (13.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/22/205:00 PM | ||||||
(15.) Zeljeznicar BL | 0:3 | Slavija S. (8.) | ||||
(13.) Sutjeska Foca | 0:1 | S. Novi Grad (4.) | ||||
(11.) Zvijezda 09 | 0:1 | Rudar Prijedor (3.) | ||||
(9.) Drina Zvornik | 1:2 | Kozara Gradiska (1.) | ||||
(5.) Tekstilac | 1:0 | Podrinje (14.) | ||||
(2.) Leotar Trebinje | 4:0 | Ljubic Prnjavor (10.) | ||||
(7.) Kozarska Dubica | 3:0 | Jedinstvo Brcko (16.) | ||||
8:30 PM | ||||||
(6.) FK Alfa Modriča | 1:1 | Sloga Doboj (12.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/29/204:30 PM | ||||||
(3.) Rudar Prijedor | 3:2 | FK Alfa Modriča (7.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) Slavija S. | 1:2 | Jedinstvo Brcko (14.) | ||||
(5.) Ljubic Prnjavor | 2:1 | Kozarska Dubica (8.) | ||||
(16.) Podrinje | 1:3 | Leotar Trebinje (2.) | ||||
(1.) Kozara Gradiska | 3:1 | Tekstilac (6.) | ||||
(10.) Sloga Doboj | 2:0 | Drina Zvornik (11.) | ||||
(4.) S. Novi Grad | 2:1 | Zvijezda 09 (13.) | ||||
(12.) Zeljeznicar BL | 2:1 | Sutjeska Foca (15.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/5/204:30 PM | ||||||
(12.) Tekstilac | 1:3 | Sloga Doboj (6.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(15.) Sutjeska Foca | 0:0 | Slavija S. (10.) | ||||
(11.) Zvijezda 09 | 1:0 | Zeljeznicar BL (14.) | ||||
(1.) Leotar Trebinje | 1:0 | Kozara Gradiska (3.) | ||||
(5.) Kozarska Dubica | 2:1 | Podrinje (16.) | ||||
(13.) Jedinstvo Brcko | 1:1 | Ljubic Prnjavor (8.) | ||||
Sun 9/6/204:30 PM | ||||||
(7.) Drina Zvornik | 1:0 | Rudar Prijedor (4.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) FK Alfa Modriča | 0:0 | S. Novi Grad (2.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/12/204:30 PM | ||||||
(8.) Slavija S. | 1:0 | Ljubic Prnjavor (11.) | ||||
(16.) Podrinje | 1:2 | Jedinstvo Brcko (12.) | ||||
(4.) Kozara Gradiska | 0:0 | Kozarska Dubica (7.) | ||||
(5.) Sloga Doboj | 2:0 | Leotar Trebinje (1.) | ||||
(2.) Rudar Prijedor | 2:0 | Tekstilac (13.) | ||||
(3.) S. Novi Grad | 1:1 | Drina Zvornik (10.) | ||||
(14.) Zeljeznicar BL | 0:1 | FK Alfa Modriča (6.) | ||||
(15.) Sutjeska Foca | 0:1 | Zvijezda 09 (9.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/19/204:00 PM | ||||||
(7.) Zvijezda 09 | 2:0 | Slavija S. (9.) | ||||
(3.) FK Alfa Modriča | 4:1 | Sutjeska Foca (15.) | ||||
(10.) Drina Zvornik | 1:1 | Zeljeznicar BL (14.) | ||||
(11.) Tekstilac | 1:0 | S. Novi Grad (6.) | ||||
(1.) Leotar Trebinje | 0:0 | Rudar Prijedor (2.) | ||||
(5.) Kozarska Dubica | 2:0 | Sloga Doboj (8.) | ||||
(13.) Jedinstvo Brcko | 2:2 | Kozara Gradiska (4.) | ||||
(12.) Ljubic Prnjavor | 2:2 | Podrinje (16.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/26/204:00 PM | ||||||
(8.) Slavija S. | 2:0 | Podrinje (16.) | ||||
(6.) Kozara Gradiska | 1:3 | Ljubic Prnjavor (10.) | ||||
(9.) Sloga Doboj | 2:2 | Jedinstvo Brcko (13.) | ||||
(1.) Rudar Prijedor | 2:0 | Kozarska Dubica (7.) | ||||
(4.) S. Novi Grad | 0:0 | Leotar Trebinje (2.) | ||||
(14.) Zeljeznicar BL | 0:0 | Tekstilac (11.) | ||||
(15.) Sutjeska Foca | 1:0 | Drina Zvornik (12.) | ||||
(5.) Zvijezda 09 | 2:2 | FK Alfa Modriča (3.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/3/203:30 PM | ||||||
(7.) FK Alfa Modriča | 1:2 | Slavija S. (4.) | ||||
(12.) Drina Zvornik | 1:1 | Zvijezda 09 (6.) | ||||
(8.) Tekstilac | 2:0 | Sutjeska Foca (15.) | ||||
(1.) Leotar Trebinje | 2:0 | Zeljeznicar BL (14.) | ||||
(10.) Kozarska Dubica | 1:2 | S. Novi Grad (3.) | ||||
(13.) Jedinstvo Brcko | 0:0 | Rudar Prijedor (2.) | ||||
(16.) Podrinje | 1:0 | Kozara Gradiska (9.) | ||||
Sun 10/4/203:30 PM | ||||||
(5.) Ljubic Prnjavor | 1:0 | Sloga Doboj (11.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/10/203:00 PM | ||||||
(6.) Slavija S. | 0:0 | Kozara Gradiska (9.) | ||||
(7.) Sloga Doboj | 2:0 | Podrinje (16.) | ||||
(1.) Rudar Prijedor | 2:0 | Ljubic Prnjavor (8.) | ||||
(3.) S. Novi Grad | 1:1 | Jedinstvo Brcko (12.) | ||||
(14.) Zeljeznicar BL | 2:1 | Kozarska Dubica (11.) | ||||
(15.) Sutjeska Foca | 2:2 | Leotar Trebinje (2.) | ||||
(5.) FK Alfa Modriča | 5:1 | Drina Zvornik (13.) | ||||
Sun 10/11/203:00 PM | ||||||
(4.) Zvijezda 09 | 2:1 | Tekstilac (10.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/17/202:30 PM | ||||||
(14.) Drina Zvornik | 1:1 | Slavija S. (6.) | ||||
(11.) Tekstilac | 1:1 | FK Alfa Modriča (5.) | ||||
(4.) Leotar Trebinje | 0:1 | Zvijezda 09 (3.) | ||||
(8.) Kozarska Dubica | 1:0 | Sutjeska Foca (15.) | ||||
(13.) Jedinstvo Brcko | 1:3 | Zeljeznicar BL (12.) | ||||
(10.) Ljubic Prnjavor | 0:2 | S. Novi Grad (2.) | ||||
(16.) Podrinje | 1:4 | Rudar Prijedor (1.) | ||||
(9.) Kozara Gradiska | 0:0 | Sloga Doboj (7.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/24/202:30 PM | ||||||
(6.) Slavija S. | 1:1 | Sloga Doboj (7.) | ||||
(1.) Rudar Prijedor | 2:0 | Kozara Gradiska (11.) | ||||
(2.) S. Novi Grad | 2:0 | Podrinje (16.) | ||||
(9.) Zeljeznicar BL | 2:1 | Ljubic Prnjavor (12.) | ||||
(15.) Sutjeska Foca | 2:0 | Jedinstvo Brcko (14.) | ||||
(3.) Zvijezda 09 | 2:2 | Kozarska Dubica (8.) | ||||
(5.) FK Alfa Modriča | 1:1 | Leotar Trebinje (4.) | ||||
(13.) Drina Zvornik | 1:1 | Tekstilac (10.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/31/202:00 PM | ||||||
(9.) Tekstilac | 1:0 | Slavija S. (8.) | ||||
(4.) Leotar Trebinje | 2:2 | Drina Zvornik (13.) | ||||
(5.) Kozarska Dubica | 2:1 | FK Alfa Modriča (6.) | ||||
(14.) Jedinstvo Brcko | 0:2 | Zvijezda 09 (2.) | ||||
(12.) Ljubic Prnjavor | 2:2 | Sutjeska Foca (15.) | ||||
(16.) Podrinje | 1:1 | Zeljeznicar BL (11.) | ||||
Sun 11/1/202:00 PM | ||||||
(10.) Kozara Gradiska | 3:2 | S. Novi Grad (3.) | ||||
(7.) Sloga Doboj | 1:1 | Rudar Prijedor (1.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/7/201:30 PM | ||||||
(7.) Slavija S. | 0:0 | Rudar Prijedor (1.) | ||||
(2.) S. Novi Grad | 1:0 | Sloga Doboj (10.) | ||||
(9.) Zeljeznicar BL | 1:0 | Kozara Gradiska (11.) | ||||
(14.) Sutjeska Foca | 4:1 | Podrinje (16.) | ||||
(3.) Zvijezda 09 | 0:0 | Ljubic Prnjavor (12.) | ||||
(4.) FK Alfa Modriča | 6:2 | Jedinstvo Brcko (15.) | ||||
(13.) Drina Zvornik | 1:0 | Kozarska Dubica (8.) | ||||
(6.) Tekstilac | 3:1 | Leotar Trebinje (5.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/13/201:00 PM | ||||||
(5.) Leotar Trebinje | 4:0 | Slavija S. (11.) | ||||
Sat 11/14/201:00 PM | ||||||
(10.) Kozarska Dubica | 0:3 | Tekstilac (6.) | ||||
(15.) Jedinstvo Brcko | 2:4 | Drina Zvornik (12.) | ||||
(13.) Ljubic Prnjavor | 1:2 | FK Alfa Modriča (4.) | ||||
(16.) Podrinje | 0:2 | Zvijezda 09 (2.) | ||||
(7.) Kozara Gradiska | 3:1 | Sutjeska Foca (14.) | ||||
(9.) Sloga Doboj | 0:0 | Zeljeznicar BL (8.) | ||||
(1.) Rudar Prijedor | 1:0 | S. Novi Grad (3.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/6/212:00 PM | ||||||
(11.) Slavija S. | 1:2 | S. Novi Grad (3.) | ||||
(1.) Rudar Prijedor | 1:2 | Zeljeznicar BL (7.) | ||||
(8.) Sloga Doboj | 1:0 | Sutjeska Foca (15.) | ||||
(9.) Kozara Gradiska | 1:2 | Zvijezda 09 (2.) | ||||
(16.) Podrinje | 1:0 | FK Alfa Modriča (5.) | ||||
(13.) Ljubic Prnjavor | 3:2 | Drina Zvornik (12.) | ||||
(14.) Jedinstvo Brcko | 1:0 | Tekstilac (6.) | ||||
(10.) Kozarska Dubica | 1:2 | Leotar Trebinje (4.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/12/212:30 PM | ||||||
(7.) FK Alfa Modriča | 1:2 | Kozara Gradiska (8.) | ||||
Sat 3/13/212:30 PM | ||||||
(11.) Kozarska Dubica | 1:1 | Slavija S. (12.) | ||||
(3.) Leotar Trebinje | 1:0 | Jedinstvo Brcko (14.) | ||||
(5.) Tekstilac | 2:1 | Ljubic Prnjavor (13.) | ||||
(10.) Drina Zvornik | 2:0 | Podrinje (16.) | ||||
(2.) Zvijezda 09 | 2:2 | Sloga Doboj (9.) | ||||
(15.) Sutjeska Foca | 1:3 | Rudar Prijedor (1.) | ||||
(6.) Zeljeznicar BL | 5:1 | S. Novi Grad (4.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/20/212:30 PM | ||||||
(12.) Slavija S. | 1:1 | Zeljeznicar BL (6.) | ||||
(4.) S. Novi Grad | 0:1 | Sutjeska Foca (14.) | ||||
(9.) Sloga Doboj | 0:1 | FK Alfa Modriča (5.) | ||||
(8.) Kozara Gradiska | 2:0 | Drina Zvornik (10.) | ||||
(16.) Podrinje | 1:0 | Tekstilac (7.) | ||||
(13.) Ljubic Prnjavor | 3:3 | Leotar Trebinje (3.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(15.) Jedinstvo Brcko | 0:0 | Kozarska Dubica (11.) | ||||
Sun 3/21/212:30 PM | ||||||
(1.) Rudar Prijedor | 2:1 | Zvijezda 09 (2.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/27/213:00 PM | ||||||
(15.) Jedinstvo Brcko | 1:2 | Slavija S. (11.) | ||||
(10.) Kozarska Dubica | 1:0 | Ljubic Prnjavor (13.) | ||||
(2.) Leotar Trebinje | 3:0 | Podrinje (16.) | ||||
(6.) Tekstilac | 1:0 | Kozara Gradiska (8.) | ||||
(9.) Drina Zvornik | 1:0 | Sloga Doboj (12.) | ||||
(3.) Zvijezda 09 | 0:0 | S. Novi Grad (5.) | ||||
(14.) Sutjeska Foca | 2:2 | Zeljeznicar BL (7.) | ||||
Sun 3/28/213:00 PM | ||||||
(4.) FK Alfa Modriča | 1:0 | Rudar Prijedor (1.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 3/31/213:00 PM | ||||||
(12.) Slavija S. | 0:1 | Sutjeska Foca (14.) | ||||
(5.) Zeljeznicar BL | 5:2 | Zvijezda 09 (4.) | ||||
(6.) S. Novi Grad | 0:1 | FK Alfa Modriča (3.) | ||||
(1.) Rudar Prijedor | 4:0 | Drina Zvornik (10.) | ||||
(9.) Sloga Doboj | 3:0 | Tekstilac (7.) | ||||
(8.) Kozara Gradiska | 0:0 | Leotar Trebinje (2.) | ||||
(16.) Podrinje | 1:0 | Kozarska Dubica (11.) | ||||
(13.) Ljubic Prnjavor | 3:2 | Jedinstvo Brcko (15.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/3/213:30 PM | ||||||
(12.) Ljubic Prnjavor | 5:0 | Slavija S. (13.) | ||||
(16.) Jedinstvo Brcko | 0:1 | Podrinje (15.) | ||||
(11.) Kozarska Dubica | 3:0 | Kozara Gradiska (10.) | ||||
(3.) Leotar Trebinje | 2:2 | Sloga Doboj (9.) | ||||
(7.) Tekstilac | 0:2 | Rudar Prijedor (1.) | ||||
(8.) Drina Zvornik | 1:0 | S. Novi Grad (6.) | ||||
(2.) FK Alfa Modriča | 4:1 | Zeljeznicar BL (5.) | ||||
(4.) Zvijezda 09 | 2:1 | Sutjeska Foca (14.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/10/213:30 PM | ||||||
(13.) Slavija S. | 1:0 | Zvijezda 09 (4.) | ||||
(14.) Sutjeska Foca | 1:0 | FK Alfa Modriča (3.) | ||||
(5.) Zeljeznicar BL | 6:2 | Drina Zvornik (11.) | ||||
(6.) S. Novi Grad | 1:1 | Tekstilac (7.) | ||||
(1.) Rudar Prijedor | 2:3 | Leotar Trebinje (2.) | ||||
(12.) Sloga Doboj | 2:3 | Kozarska Dubica (9.) | ||||
(15.) Podrinje | 0:3 | Ljubic Prnjavor (10.) | ||||
Sun 4/11/213:30 PM | ||||||
(8.) Kozara Gradiska | 2:0 | Jedinstvo Brcko (16.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/17/214:00 PM | ||||||
(15.) Podrinje | 0:0 | Slavija S. (12.) | ||||
(11.) Ljubic Prnjavor | 1:2 | Kozara Gradiska (6.) | ||||
(16.) Jedinstvo Brcko | 2:1 | Sloga Doboj (13.) | ||||
(7.) Kozarska Dubica | 1:0 | Rudar Prijedor (1.) | ||||
(2.) Leotar Trebinje | 0:0 | S. Novi Grad (8.) | ||||
(9.) Tekstilac | 0:0 | Zeljeznicar BL (5.) | ||||
(10.) Drina Zvornik | 2:0 | Sutjeska Foca (14.) | ||||
(3.) FK Alfa Modriča | 1:1 | Zvijezda 09 (4.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/23/214:30 PM | ||||||
(5.) Zeljeznicar BL | 0:0 | Leotar Trebinje (2.) | ||||
Sat 4/24/214:00 PM | ||||||
(6.) S. Novi Grad | 1:0 | Kozarska Dubica (9.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(1.) Rudar Prijedor | 6:1 | Jedinstvo Brcko (16.) | ||||
(12.) Sloga Doboj | 2:0 | Ljubic Prnjavor (13.) | ||||
(8.) Kozara Gradiska | 1:1 | Podrinje (15.) | ||||
(10.) Slavija S. | 1:0 | FK Alfa Modriča (4.) | ||||
(3.) Zvijezda 09 | 3:0 | Drina Zvornik (11.) | ||||
(14.) Sutjeska Foca | 1:2 | Tekstilac (7.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 4/28/214:30 PM | ||||||
(9.) Kozara Gradiska | 0:0 | Slavija S. (11.) | ||||
(15.) Podrinje | 0:0 | Sloga Doboj (12.) | ||||
(13.) Ljubic Prnjavor | 0:1 | Rudar Prijedor (1.) | ||||
(16.) Jedinstvo Brcko | 1:2 | S. Novi Grad (4.) | ||||
(6.) Kozarska Dubica | 4:1 | Zeljeznicar BL (7.) | ||||
(2.) Leotar Trebinje | 2:0 | Sutjeska Foca (14.) | ||||
(8.) Tekstilac | 2:2 | Zvijezda 09 (3.) | ||||
(10.) Drina Zvornik | 4:3 | FK Alfa Modriča (5.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/1/212:00 PM | ||||||
(7.) FK Alfa Modriča | 0:2 | Tekstilac (6.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(10.) Slavija S. | 2:0 | Drina Zvornik (12.) | ||||
(3.) Zvijezda 09 | 3:1 | Leotar Trebinje (2.) | ||||
(14.) Sutjeska Foca | 5:1 | Kozarska Dubica (8.) | ||||
(5.) Zeljeznicar BL | 3:2 | Jedinstvo Brcko (16.) | ||||
(4.) S. Novi Grad | 2:0 | Ljubic Prnjavor (13.) | ||||
(1.) Rudar Prijedor | 2:0 | Podrinje (15.) | ||||
(11.) Sloga Doboj | 2:1 | Kozara Gradiska (9.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/8/214:30 PM | ||||||
(11.) Sloga Doboj | 0:1 | Slavija S. (7.) | ||||
(9.) Kozara Gradiska | 0:0 | Rudar Prijedor (1.) | ||||
(15.) Podrinje | 0:1 | S. Novi Grad (4.) | ||||
(13.) Ljubic Prnjavor | 1:0 | Zeljeznicar BL (6.) | ||||
(16.) Jedinstvo Brcko | 1:4 | Sutjeska Foca (14.) | ||||
(2.) Leotar Trebinje | 2:0 | FK Alfa Modriča (8.) | ||||
Sun 5/9/214:30 PM | ||||||
(10.) Kozarska Dubica | 0:1 | Zvijezda 09 (3.) | ||||
Mon 5/10/214:30 PM | ||||||
(5.) Tekstilac | 2:1 | Drina Zvornik (12.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/15/215:00 PM | ||||||
(7.) Slavija S. | 3:2 | Tekstilac (6.) | ||||
(12.) Drina Zvornik | 1:1 | Leotar Trebinje (3.) | ||||
(8.) FK Alfa Modriča | 3:0 | Kozarska Dubica (10.) | ||||
(2.) Zvijezda 09 | 7:0 | Jedinstvo Brcko (16.) | ||||
(13.) Sutjeska Foca | 3:1 | Ljubic Prnjavor (14.) | ||||
(5.) Zeljeznicar BL | 6:2 | Podrinje (15.) | ||||
(4.) S. Novi Grad | 0:3 | Kozara Gradiska (9.) | ||||
(1.) Rudar Prijedor | 1:1 | Sloga Doboj (11.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/22/215:00 PM | ||||||
(1.) Rudar Prijedor | 4:3 | Slavija S. (8.) | ||||
(11.) Sloga Doboj | 2:0 | S. Novi Grad (4.) | ||||
(15.) Podrinje | 1:4 | Sutjeska Foca (12.) | ||||
(13.) Ljubic Prnjavor | 3:0 | Zvijezda 09 (3.) | ||||
(16.) Jedinstvo Brcko | 1:4 | FK Alfa Modriča (5.) | ||||
(10.) Kozarska Dubica | 3:0 | Drina Zvornik (14.) | ||||
(2.) Leotar Trebinje | 2:0 | Tekstilac (7.) | ||||
(9.) Kozara Gradiska | 0:0 | Zeljeznicar BL (6.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 5/26/215:00 PM | ||||||
(6.) S. Novi Grad | 0:2 | Rudar Prijedor (1.) | ||||
Sat 5/29/215:00 PM | ||||||
(9.) Slavija S. | 2:3 | Leotar Trebinje (2.) | ||||
(5.) Tekstilac | 3:0 | Kozarska Dubica (10.) | ||||
(13.) Drina Zvornik | 5:1 | Jedinstvo Brcko (16.) | ||||
(7.) FK Alfa Modriča | 2:3 | Ljubic Prnjavor (12.) | ||||
(3.) Zvijezda 09 | 4:0 | Podrinje (15.) | ||||
(4.) Zeljeznicar BL | 2:1 | Sloga Doboj (11.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(14.) Sutjeska Foca | 0:1 | Kozara Gradiska (8.) |