Record Second League Division B Gruppe 2 (-2023) 22/23
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
15 |
5 |
1 |
9 |
1.07 |
19:21 |
207 |
Away record |
15 |
4 |
4 |
7 |
1.07 |
13:14 |
591 |
Overall balance |
30 |
9 |
5 |
16 |
1.07 |
32:35 |
399 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
Second Round |
Wed Aug 31, 2022 |
12:00 PM |
H |
|
|
Amkal Moskau |
4-1-4-1 |
1.100 |
0:1 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Jul 17, 2022 |
11:00 AM |
A |
|
|
Torpedo 2 |
3-4-2-1 |
400 |
0:0 |
2 |
Sun Jul 24, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Khimik Dzer. |
3-4-2-1 |
200 |
2:0 |
3 |
Sat Jul 30, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Dynamo 2 |
3-4-2-1 |
115 |
2:0 |
4 |
Sat Aug 6, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Chertanovo |
3-4-2-1 |
320 |
0:2 |
5 |
Wed Aug 10, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Murom |
3-5-2 flat |
1.100 |
1:0 |
6 |
Sun Aug 14, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Tekstilshchik |
3-5-2 |
440 |
0:3 |
7 |
Sun Aug 21, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Znamya Truda OZ |
3-4-2-1 |
320 |
1:5 |
8 |
Sat Aug 27, 2022 |
6:00 PM |
A |
|
|
Torpedo Vlad. |
3-4-2-1 |
1.804 |
1:0 |
9 |
Sun Sep 4, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
S. Kostroma |
4-3-3 Attacking |
1.345 |
1:3 |
11 |
Sun Sep 18, 2022 |
2:00 PM |
A |
|
|
Dinamo-Vologda |
4-3-3 Attacking |
1.300 |
1:0 |
12 |
Thu Sep 22, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
Khimik Dzer. |
4-3-3 Attacking |
165 |
1:1 |
13 |
Mon Sep 26, 2022 |
2:00 PM |
H |
|
|
Dynamo 2 |
4-4-2 Diamond |
|
2:0 |
14 |
Sat Oct 1, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
Chertanovo |
4-4-2 Diamond |
67 |
0:0 |
15 |
Sat Oct 8, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
Murom |
4-4-2 Diamond |
190 |
0:0 |
16 |
Sat Oct 15, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Tekstilshchik |
3-5-2 flat |
1.112 |
2:0 |
17 |
Wed Oct 19, 2022 |
4:30 PM |
H |
|
|
Znamya Truda OZ |
4-4-2 Diamond |
60 |
2:0 |
18 |
Mon Oct 24, 2022 |
12:00 PM |
H |
|
|
Torpedo Vlad. |
4-4-2 Diamond |
30 |
1:2 |
19 |
Sun Oct 30, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
S. Kostroma |
3-5-2 flat |
130 |
0:2 |
21 |
Wed Nov 9, 2022 |
12:00 PM |
H |
|
|
Dinamo-Vologda |
3-5-2 |
80 |
4:0 |
22 |
Sun Nov 13, 2022 |
12:00 PM |
H |
|
|
Torpedo 2 |
4-3-3 Attacking |
350 |
1:3 |
23 |
Sat Apr 1, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
DinSPb |
3-5-2 Attacking |
263 |
1:0 |
24 |
Sat Apr 8, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
Yadro Spb |
3-5-2 Attacking |
153 |
0:1 |
25 |
Sun Apr 16, 2023 |
2:00 PM |
A |
|
|
Rodina-M Moscow |
3-5-2 |
70 |
0:0 |
26 |
Mon Apr 24, 2023 |
1:00 PM |
H |
|
|
Electron |
3-5-2 Attacking |
105 |
4:0 |
27 |
Sun Apr 30, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
Zenit 2 S-Pb |
3-5-2 Attacking |
472 |
3:1 |
28 |
Sun May 7, 2023 |
1:00 PM |
H |
|
|
DinSPb |
4-2-3-1 |
232 |
1:3 |
30 |
Sun May 14, 2023 |
1:00 PM |
H |
|
|
Yadro Spb |
3-4-2-1 |
220 |
0:2 |
31 |
Sat May 20, 2023 |
1:00 PM |
H |
|
|
Rodina-M Moscow |
3-5-2 Attacking |
202 |
0:1 |
32 |
Sat May 27, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
Electron |
3-1-4-2 |
180 |
0:2 |
33 |
Sat Jun 3, 2023 |
1:00 PM |
H |
|
|
Zenit 2 S-Pb |
3-5-2 Attacking |
550 |
2:3 |